Profil uživatele
Faile-Justysia
Prodávající
Dolní Lutyně
Registrace: 19.7.2018

1) Spánek je důležitou součástí každého z nás. Pro příjemnější a netradiční spánek nabízím ručně šité polštáře vyplněné ovčí vlnou. Vlna pochází z vlastního chovu.

 

2) Svatba je krásná událost, na kterou vzpomínají nejenom novomanželé, ale i jiné osoby dotčeny touto události. Součásti svatebních příprav je vymýšlení svatební dekorace. Nabízím tak sádrové odlitky, ručně malované se svatebním motivem. Odlitky jsou vhodné jako dekorace při balení koláčků, jako dekorace na svatební hostinu a jiné.

- odlitky jsou vhodné i jako dárek na Valentýna <3

 

3) Většina z nás má doma květináč s oblibenou kytičkou, co jí tak zkrášlit zapichovatkem? Nabízím sádrové odlitky na parátku různých tvarů: myš, žába, slon, husa (2 motivy), motýl (2 motivy), kráva, ovce. 

 

4) K vánocům balení dárečků patří! Zkrášlěte je tak sádrovými odlitky s vánočním motivem! Nabízím odlitky ve tvaru: anděl (4 motivy), sob, mikuláš, stromeček, punčocha, medvěd (4 motivy).

Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
Žádné aktuální informace.
Zboží
Načítá se zboží ...
Oblíbení uživatelé
Žádní oblíbení uživatelé.
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím