Profil uživatele
Falcons
Prodávající
Polička
Registrace: 4.10.2009

Krásný den a vítejte!

Zabloudili jste do obchůdku dvou sourozenců Ondry a Pavlíny, kteří vybíjí svoji energii různým směrem. Já v teplé postýlce s vínkem v jedné a knížkou ve druhé ruce, bráška zase s větrem ve vlasech na motorce, s pivkem v báglu a v rytmu hopu. No a když někdy počasí nepřeje a na čtení není nálada, zašijeme se pěkně do kouta, abychom se nemotali a motáme, brousíme, řežeme, štípeme, prostě se mazlíme s materiály, které máme rádi. Brácha venku v zimě s hřejivým dřevem, já zase v teple pod dekou s chladivým kovem.

Sázíme především na kvalitu a precizní provedení, Ondřej je vystudovaný umělecký truhlář a já se drátování věnuji již 5 let.

Mezi materiály, které jsou Ondrovi nejbližší, patří třešeň, dub a ořech. Já zase dávám přednost mědi pro její tvárnost, poddajnost a energii, kterou v sobě skrývá, a drátkům v barvě stříbra. Jelikož mám citlivá ouška a dost špatné zkušenosti s bižuterií, tak vyrábím z postříbřených a měděných lakovaných drátků, které nejsou tolik agresivní k pokožce.

Razíme heslo "v jednoduchosti je krása". Při svojí tvorbě myslíme na to, aby nás naše výrobky vystihovaly a zároveň se příjemně nosily, byly zajímavé na pohled, ale neodváděly pozornost od jejich nositele. Pokud na nás máte nějaké požadavky,určitě se pokusíme je splnit. Prodloužení či zkrácení řetízků, prstýnky ve Vaší velikosti, náušnice s antialergenním háčkem místo postříbřeného a plastovou zarážkou, či jiná velikost spony...to vše jsou standartní přání, kterým bez problému vyhovíme.

A teď už Vám jen popřejeme, aby se Vám u nás líbilo a rádi jste se k nám vraceli =)

Creative Commons License

Také vlastním další účet www.fler.cz/hajuska , se kterým jsem sem začínala nakukovat a občas ho použiji za účelem nákupu.

Ráda bych touto formou poděkovala autorovi našich fotografií MM, jsme s nimi naprosto  spokojeni a těšíme se na další spolupráci.

TOPlist

Způsob dopravy
Zboží posíláme doporučeně, zpravidla každé pondělí a pátek. Menší výrobky v bublinkové obálce, větší v balíčku. Po domluvě je možný osobní odběr v Brně, Hradci Králové a Poličce (přes léto pouze v Poličce). Cena výrobků je uváděna bez poštovného a balného.
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Fler Boxy
Fler kluby
Falcons
Top nominace
Fotogalerie
 
Novinky
Žádné aktuální informace.
Zboží
Načítá se zboží ...
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím