Prodávám materiál, pro který nemám upotřebení. Viz kategorii Výprodej materiálu.
Profil uživatele
fd - tvůrčí dílna
Prodávající
Hřebeč
Registrace: 1.8.2010

CURRICULUM VITAE

... podle školních diplomů ekonomka...
... od dětství měnící fantazii... v obrazy, předměty, slova...
... hrajíc si s barvami, tvary a výrazy...

... tvorba pro mě znamená svobodu a volnost...
... vyjádřit své pocity...
... potěšit a přinést radost...

Když světlo není dobré, vyrábím šperky a ozdobné drobnosti. Ráda zkouším rozmanité techniky a pracovní postupy... využívám různé materiály, kombinuji barvy i tvary...

Výtěžek z vybraných kolekcí věnuji na provoz neziskové organizace Vítej... o.p.s., která poskytuje chráněné bydlení dospělým nízkofunkčním autistům (toto je vždy u příslušných šperků uvedeno).

Je-li světlo dobré, věnuji se fotografování... Využívám fotografické zkušenosti získané v průběhu téměř celého života, hraju si s pohledy na své okolí a hledáčkem hledám ten svůj.
Svoje fotografie jsem prezentovala na samostatné výstavě "Nevidomí (mezi) námi", která úspěšně putovala několik let Českou republikou a která získala několik ocenění.

Stala jsem se členkou klubu KRESLÍME (viz profil Kreslíme). Snažím se znovuobjevit své kreslící já.

Nechť se Vám v mé galerii líbí!

Děkuji za Vaši návštěvu.


Žaneta

PS: Máte-li zájem nahlédnout do mé fotografické kuchyně, pak jsem pro Vás připravila blog o makrofotografii

PPS: Začtěte se do seriálu Než stiskneme spoušť... (o fotografování výrobků na Fler)
Díl 1. o výběru pozadí
Díl 2. o světle
Díl 3. o výřezech
Díl 4: o úhlu pohledu a měřítku
Díl 5: o kompozici a aranžování

Díl 6: o fotografování v prostoru
Díl 7: shrnutí

Způsob dopravy
Zboží zasílám doporučeně v bublinkové obálce, případně při větším množství v krabičce. Při nákupu nad 750,- Kč neplatíte poštovné!
Obchodní podmínky

Platba za zboží

Zákazník hradí zboží bezhotovostně, převodem na bankovní účet prodávajícího. Platbu za zboží provádí po předchozím potvrzení objednávky prodávajícím, v plné výši a včetně poštovného (jehož výše je uvedena a potvrzena v objednávce). Není-li stanoveno jinak, výše platby je konečná.

Odeslání zboží

Prodávající zašle objednané zboží zákazníkovi po obdržení platby na svůj účet. Odeslání zboží proběhne nejdéle do 1 týdne od připsání platby na účet, není-li stanoveno jinak (v takovém případě je informace uvedena přímo u zboží).

Prodávající a zákazník se mohou domluvit na jiném termínu dodání zboží.

Prodávájící odešle zboží Českou poštou, doporučenou zásilkou, a to na adresu uvedenou zákazníkem v objednávce. Zákazník může prodávajícímu sdělit dodací adresu odlišnou od registrované adresy. K tomu slouží zpráva u objednávky. Za správnost dodací adresy ručí zákazník.

Prodávající odesílá zboží v bublinkové obálce, nebo v krabičce, a to dle povahy a množství zboží.

Cena přepravy je stanovena u každé položky zboží. V případě, kdy si zákazník vyžádá speciální způsob přepravy (např. zaslat zásilku jako cenné psaní, nebo pojištění zásilky), může být cena přepravy upravena. 

Možnost vrácení zboží

Zákazník má právo vrátit zboží bez udání důvodu, a to do 14 kalendářních dnů ode dne jeho doručení (dnem odstoupení se rozumí den, kdy zákazík odešle zboží prodávajícímu zpět). Zákazník zboží vrátí v neporušeném stavu, beze známek používání a v původním obalu a spolu s dokladem o koupi. Pokud zboží nese známky používání, sníží prodávající jeho cenu odpovídajícím způsobem (% z kupní ceny).

V tom případě prodávající vrátí plnou zákazníkovi plnou cenu zboží a náklady na přepravu zboží k zákazníkovi, a to v nejnižší výši (tedy cenu doporučené zásilky dle tarifů České pošty). Cenu za odeslání zboží zpět prodávajícímu hradí zákazník. Cena zboží bude zákazníkovi vrácena bezhotovostním převodem na bankovní účet, a to ve lhůtě 14 kalendářních dnů od doručení neporušeného zboží zpět prodávajícímu.

Možnost vrácení zboží se nevztahuje na takové zboží, které bylo zhotoveno na míru a přání zákazníka - tedy na základě jeho specifické objednávky.

Úprava / změna zboží

Prodávané zboží je originálním rukodělným výrobkem. Zpravidla se jedná o jediný kus / soubor, který je k dispozici na prodej. Z tohoto důvodu není možné měnit povahu zboží, barvy, použitý materiál apod. 

Případné změny a/nebo úpravy zboží mohou být předmětem zvláštní dohody mezi prodávajícím a zákazníkem. V tomto případě se mohou prodávající a zákazník domluvit na specifické objednávce. Tato bude vždy projednána separátně (prostřednictvím komunikace vnitřní poštou) a po vzájemném odsouhlasení dojde k výrobě zboží na míru.

Záruka / odpovědnost za vady

Prodávající odpovídá za vady zboží po dobu 2 let od jeho pořízení. Odpovědnost se týká vad vzniklých běžným opotřebením a používání v souladu s charakterem zboží, dále na základě návodu na použití. 

Odpovědnost se netýká vad způsobených zákazníkem, vad vzniklých nevhodným používáním, vad vzniklých použitím v rozporu s návodem a/nebo vad způsobených běžným opotřebením.

Prodávající i zákazník se mohou dohodnout na způsobu plnění odpovědnosti, a to opravou, výměnou zboží za jiné (odpovídajícího účelu a kvality - vzhledem k tomu, že prodávané zboží je vždy ručně vyrobeným originálem) nebo poskytnutím slevy z kupní ceny.

Další prodejní profily
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Fler Boxy
Fler kluby
Top nominace
Fotogalerie
 
Novinky
231694
6.2.2014 Hudebníci, hudebnice, hudebničata (i vy ostatní) - něco k počtení: www.fler.cz/magazin/letem...
Zboží
Načítá se zboží ...
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím