Domů Profil prodejce Fego
  • aktivní prodejce od r. 2012
    Reaguje na objednávky obvykle do 4 hodin.
  • Milovice 3, ČR
  • 2356 prodaných kusů
  • 95% kladných hodnocení
Hodnocení: (331) 95%
Nadšenci: 1416
Aktivita: aktivní
Prodáno: 2356
Registrace: 8.9.2012
Město: Milovice 3
Stát: ČR
Důležitá informace: Milé zakaznice, omlouvám se za zdržení zakázek z důvodu nemoci. Děkuji za pochopení

Fego

/ Prodávající
Novinky
1037912
9.12.2022 Milé zákaznice, vánoční objednávky přijímám do 14.12.!!! Poslední balíčky budou odeslány 20.12. Krásný adventní čas. Iveta

 

Již od roku 2016  oblékám Finále Miss Baculaté Křivky 

 

 

 

Jmenuji se Iveta a vítám vás v mém obchůdku!

Když jsem kdysi úspěšně absolovovala SOU a dostala výuční list v oboru pánská krejčová,vůbec mě,jako spoustu mých spolužaček nenapadlo,že bych měla snad někdy v životě dělat něco jiného něž šít a přetvářet své představy v reálné modely.Sice mě život občas zavál k jinému,ale vždy podobnému oboru ,ale pokaždé jsem se stejně vrátila zpět k mé milované tvořivé práci.Po narození syna,jsem byla nucena přizpůsobit svojí práci novým okolnostem a tak se zrodil nápad na vlastní tvorbu,vlastní značku.Při hledání výztižného názvu nakonec padlo rozhodnutí na FEGO, slovo pocházející z řečtiny,v překladu znamená zářím,protože bych ráda dělala malinko jinou módu,takovou,ve které bude žena "zářit" ! A vzhledm k tomu,že sama celý život nosím pár kilo navíc,chtěla bych oslovit i ženy s tvary a ženským tělem,které se za svá kila nestydí a pro které je nabídka oblečení stále nedostačující a v podstatě dost pytlovitá.Doufám,že v mé tvorbě naleznete to co vám jinde chybí a budete "zářit"!

Materiály se kterými ráda pracuji jsou především úplety,kterým jsem v posledních letech naprosto propadla a v zimním období jsem si zamilovala kožešiny,ze kterých myslím úspěšně tvořím již několikátým rokem nejen trendové vesty a bolerka,ale i různé doplňky jako jsou štoly,šály,čepice apod.

 

Doufám že se Vám bude moje práce líbit !

 

Hotové výrobky a modelovou tvorbu najdete na druhém profilu https://www.fler.cz/design-fego

 

Je úžasné plnit si dětské sny ! :-)  Mě se to nedávno podařilo a jedny šaty z mojí dílny bude nosit i paní Helena Vondráčková !

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Tabulka velikostí je pouze orientační,vždy je lepší zaslat tělesné míry.Pokud potřebujete jakoukoliv radu ohledně velikosti,střihu nebo drobné úpravy střihu,neváhejte se zeptat!

 

Prosím nenechte mne vyrábět zboží,které vám nebude sedět a budeme ho měnit na jinou velikost a šít nové. Většina věcí se vyrábí přímo na konkrétní objednávku, proto je vždy lepší psát do objednávky své míry nebo konzultovat velikost přímo se mnou. Není problém jakoukoliv věc upravit dle vašeho přání, upravit délku , délku rukávů nebo střih vašim požadavkům nebo vyrobit i v nadstandartní velikosti.

Doba zhotovení zakázek se počítá od připsání platby na účet !

Pokud potřebujete věc na konkrétní termín, informujte mne prosím hned v objednávce !

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Způsob dopravy
Zboží je zasíláno ČP,poštovné dle tarifu. Zboží je baleno v plastových obálkách.
Další prodejní profily
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Zboží

Další zboží od Fego

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Menu
--