Domů Profil prodejce Foto Pavel
Pavel Drozda
  • aktivní prodejce od r. 2010
    Reaguje na objednávky obvykle do 7 hodin.
  • Mělník, ČR
  • 5408 prodaných kusů
  • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (362) 100%
Nadšenci: 746
Aktivita: aktivní
Prodáno: 5408
Registrace: 27.9.2010
Město: Mělník
Stát: ČR

Foto Pavel

/ Prodávající
Novinky
929067
30.1.2021 30.1.2021 Do obchůdku doplňuji novou kategorii - Mapy - (jak v elektronické podobě, tak vytištěné). Najde je v osobních kategoriích "Mapy tištěné", "Mapy elektronické". Další mapy jsou připraveny a budou průběžně doplňovány.
Těším se na vaší návštěvu.

Vítám vás ve svém obchodě, kde najdete mé autorské fotografie a i vintage digitální koláže.

Fotografuju celý život, ale teprve v posledních patnácti letech se tomu věnuju naplno - moje fotky můžete také najít v českých i zahraničních fotobankách.

V tomto obchůdku najdete fotografie mých oblíbených žánrů - tedy přírodu.  Mým zákazníkům se nejvíc líbí tzv. makra - tedy detailní obrázky květin či hmyzu, a pak náladové obrázky - hlavně podzimní krajiny.

Věřím, že si u mě vyberete fotku, která se bude hodit právě do vašeho interiéru nebo která potěší jako dárek někoho blízkého.

O něco později jsem si začal pohrávat s vintage grafikou a digitálními kolážemi tématicky zaměřenými k období začátku 20. století ( to jsou léta 1900 až 1938) tak, aby to byly různé motivy vhodné pro vaše další tvoření.

A v poslední době jsem začal vytvářet i koláže, které možná domýšlivě nazývám „Romantické motivy“, obrázky, které mají pohladit, potěšit, obrázky retro krajiny, zátiší i obrázky s trochu snivou atmosférou. Snad i vás potěší, pohladí a možná pro ně i najdete uplatnění ve vaší tvorbě.

Obrázky, koláže, motivy prodávám jak elektronicky (tak, abyste si je mohly přizpůsobit vaší tvorbě), tak je nabízím vytištěné na grafickém či fotografickém papíru (ty jsou k dostání v osobní kategorii „Sady obrázků“ a „Fotografie tištěné“)

A nakonec ještě pozvání do obchůdků, který máme společný s mou ženou www.fler.cz/bara

Z objednávek z těchto dvou obchodů platíte jen jedno poštovné.

 

Další prodejní profily
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
Zboží

Další zboží od Foto Pavel

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--