AKCE!!! 2 + 1 ZDARMA!!! Při koupi tří printů dostanete třetí print navíc zdarma. Stačí napsat do poznámky, který print chcete zdarma přiložit.
Profil uživatele
frolibek
Prodávající
Hořovice
Registrace: 17.11.2017

Znacka Frolibek vychazi z blogu francouzskypolibek.cz, ktery se venuje predevsim skandinavskemu designu, DIY a pomoci pejskum v nouzi. 

Na blog muzete mrknout zde

Vsechny ilustrace jsou inspirovany zviraty a laskou k nim. Proto 30% z kazdeho prodaneho printu posilam na spratelene utulky. 

Jsou tvorene pomoci barev na vodni bazi a kaligrafickeho stetce. Printy jsou ve formatu A4 a nejvic jim slusi obycejny cerny ramecek z IKEA :)

Způsob dopravy
Printy jsou peclive zabaleny v pruhledne folii, zasíláme zabalené v papírovém tubusu jako doporučený balík. Ostatni zasilky jsou zasilany doporucene v bublinkove obalce.
Obchodní podmínky

Všeobecné obchodní podmínky

1. Úvodní ustanovení.

1.1. Kupující zasláním objednávky stvrzuje, že souhlasí s níže uvedenými obchodními podmínkami, a zejména že byl poučen o možnostech odstoupení od smlouvy ve lhůtě 14 dnů od převzetí zboží.

1.2. Níže uvedené obchodní podmínky platí pro nákup u prodejce www.fler.cz/frolibek prostřednictvím internetového obchodu. Obchodní podmínky stanovuji a upřesňuji základní práva a povinnosti prodejce a kupujicího. Práva a povinnosti zde neuvedené se řídí občanským zákonikem.

2. Objednávka a uzavření kupní smlouvy

2.1. Kupní smlouva vzniká v okamžiku odeslání objednávky kupujícím.

2.2. Potvrzení objednávky provede prodávající. Nakupující je o potvzení objednávky informován vnitřní poštou, nebo e - mailovou zprávou na adresu, kterou kupující uvedl při nákupu.

2.3. Při požadavku změny charakteru objednaného zboží v doplňkové zprávě objednávky nemusí prodávající na tuto změnu brát ohled. V takovém případě může objednávku zamítnout. Změnu charakteru zboží je možné předem domluvit s prodávajícím vnitřní poštou a vyrobit zboží podle přání kupujicího.

2.4. O přijetí platby a následném odeslání zboží je kupující informován vnitřní poštou, nebo e – mailovou zprávou na zadanou adresu.

2.5. Pokud v lhůtě 14 dnů ode dne přijetí objednávky nedojde k připsání odpovídající částky za zboží na účet prodávajicího, případně kupujíci jakýmkoliv způsobem nereaguje na písemné či jiné výzvy prodávajicího, nebo žádným způsobem nekomunikuje ohledně předmětu koupě je prodávající oprávněn ve lhůtě 14 dnů odstoupit od kupní smlouvy a zboží jenž je předmětem daného vzájemného obchodu znovu nabídnout k prodeji.

3. Odstoupení od smlouvy a vrácení zboží

3.1. Kupující má právo do 14 dnů od doručení zboží od smlouvy odstoupit a zboží vrátit (a to i bez udání důvodů).

3.2. Kupující nemůže odstoupit od smlouvy o dodávce zboží, které bylo upraveno 2 / 3 podle přání a potřeb spotřebitele, nebo pro jeho osobu. (tj. Zboží či předměty vyráběné takzvaně na zakázku).

3.3. Kupující musí před vrácením zboží o tomto kroku informovat písemně prodávajicího. (například vnitřní poštou).

3.4. Zboží musí být vráceno nepoškozené, bez zjevných vad způsobených užíváním a ve vhodném obalu, který zabrání poškození při přepravě. (např. Bublinková obálka, krabi-ce/čka vyplněná zmuchlaným papírem, bublinkovou fólii, polystyrénem – dle charakteru vráceného zboží). Zboží posílané zpět není možné posílat na dobírku. V opačném případě si prodávající odečte dobírečnou částku od peněžní hodnoty vráceného zboží.

3.5. Částka za zakoupené zboží bude kupujícímu vrácena po navrácení zboží prodávajicímu nebo po doložení dokladu o jeho odeslání.

3.6. Náklady spojené s přepravou vráceného zboží od kupujícího k prodávajicímu hradí kupující.

4. Reklamace

4.1. Prodávající odpovídá za to, že dodané zboží nemá vady. Za vadu se nepovažuji přirozené artefakty, které jsou dané použitým materiálem. Pokud se později ukáže, že zboží má nějakou vadu, má zákazník právo na výměnu nebo opravu. Není - li ani jedno z tohoto možné, lze odstoupit od smlouvy.

4.2. Prodávající může nabídnout při výskytu vady slevu z kupní ceny.

4.3. Ke každé objednávce je kupujícímu řádně vystavena elektronická faktura. Kupující má možnost si ji sám vytisknout. Faktura zároveň slouží jako záruční list.

4.4. Záruka se nevztahuje na zboží, které je opotřebené jeho používáním.

5. Dodací podmínky

5.1. Platbu za zboží a poštovné zašle kupující v českých korunách na bankovní účet prodávajicího (178337436/5500, účet je vedený u Raiffeisenbank). Prodávající odešle kupujicímu zboží po obdržení platby. Pokud je objednávka realizováná ze zahraničí, je možno takovou objenávku po předchozí domluvě uhradit i v jiné měně než CZK. ( EUR, USD)

5.2. Zboží je odesíláno Českou poštou jako doporučený balíček, nebo jako 3 / 3 balíkdoruky. Poštovné a balné je účtováno s ohledem na aktuální ceník České pošty. Pouze ve vyjímečných situacích s přihlédnutím k výši ceny dopravného ( může se týkat přepravy do zahraničí) lze po předchozí domluvě (vnitřní pošta), použít služeb jiného přepravce než České pošty.

5.3. Spolu s adresou při odeslání balíku prodávající předá přepravci kontakty ( telefonní či mobilní číslo, e – mail) tak, aby přepravce mohl zákazníka informovat o termínu dodávky. Zákazník má právo písemnou formou ( vnitřní pošta ) tuto možnost odmítnout a prodávající je povinnen této písemně podané žádosti vyhovět.

Tyto obchodní podmínky jsou platné a účinné od 1. listopadu 2017.

Prodejce si dovoluje činit v těchto obchodních podmínkach změny. Pokud se tak stane, prodejce se zavazuje s touto skutečnosti seznámit kupující formou upozornění na prodejních stránkach prodejce. V tomto případě www.fler.cz/frolibek Pro již uskutečněné obchody platí Všeobecné obchodní podmínky dané v době uskutečnění předmětného obchodu s vyjímkou možných budoucích změn v platebním styku. ( např.: změna bankovního účtu).

Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
Žádné aktuální informace.
Zboží
Načítá se zboží ...
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.