Profil uživatele
Fruitensse
Prodávající
Turnov
Registrace: 31.5.2009

Ahoj

Vítejte v mém obchůdku

který je téměř po dvouleté pauze znovuotevřen. Za tu dobu se toho hodně přihodilo, ale o tom vám povypráví moje samotná tvorba na fléru. 

Jsem Fruitensse, tvůrčí živel. 
A od roku 2008 až po současnost to vyjadřuji uměním z polymerové hmoty, zejména šperky a doplňky.
Ráda překonávám překážky a v tvoření si nekladu hranice, vnáším do nich své nápady s kapkou šílenství, a proto u mě najdete výrobky různých barev i "chutí".

Fruitensse je pseudonym, který používám pro svou šťavnatou tvorbu z polymeru. Doopravdy jsem něco jako zvířátko s otevřenýma očima i myslí, obdivující svět kolem sebe s touhou ukázat ten vnitřní. Kousek z něj najdete i zde.

Těším se na každý váš nákup, komentář i krátké zastavení.
Přeji krásný den

Fruitensse

=^.^=

Způsob dopravy
Doprava dle domluvy: Česká pošta - doporučeně + bublinková obálka, cena dle váhy (standartně 40 kč) Balíček, který nepřesáhne částku 150 Kč zasílám Českou poštou obyčejně (standartně 20 Kč)
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Fler Boxy
Fler kluby
Top nominace
Fotogalerie
 
Novinky
579874
15.12.2016 Obnovujeme činnost klubu Polymerové tematické tvorby. Pokud máte trochu času a hlavně chuť do polymerů, tak neváhejte a zapojte se: https://www.fler.cz/fler-...
Zboží
Načítá se zboží ...
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím