Domů Profil prodejce GABIB
  • aktivní prodejce od r. 2013
    Reaguje na objednávky obvykle do 1 hodiny.
  • Hostěrádky-Rešov, ČR
  • 32 prodaných kusů
  • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (16) 100%
Nadšenci: 78
Aktivita: aktivní
Prodáno: 32
Registrace: 6.2.2013
Město: Hostěrádky-Rešov
Stát: ČR

GABIB

/ Prodávající
Novinky
921093
13.12.2020 Přeji krásnou adventní neděli a přidávám nový obrázek ,,Dobrodruh". Jak se Vám líbí? :-)

 

Vítejte v mém obchůdku, kde najdete originální ilustrace a obrázky malované s láskou Štěstí

Do rámečku i na plátně..

Snové motivy obrázků Zamilovaný a Tvrz Hrdá připomínají krásu dávných časů. Loď obrázku Obláčkový let nese se svým jménem Fortes, tedy Odvážný, poselství ,,Odvážnému štěstí přeje" a Hříbková víla navodí pohádkovou atmosféru v každém dětském pokojíčku.

 

Doprava a platba

je u obrázků zajišťována společností GEIS CZ, u menších zásilek (např. přání, pexeso) pak Českou poštou jako Doporučený balíček. 

Fakturu je možné stáhnout u objednávky a vytisknout (nezasílám).

U platby převodem je třeba myslet na to, že tento způsob platby trvá až několik dnů.

 

 

 

 

Už jste viděli nové PEXESO pod hladinou?

Kromě některých obrázků, které jsou určeny dětem, jsem se rozhodla vytvořit hry, které děti zaujmou a zároveň rozšiřují jejich slovní zásobu a logické myšlení.

První z nich je sada karet Na železnici, která je určena menším i větším dětem. Děti mimo jiné zjistí, jaká je náplň jednotlivých povolání a co dělá třeba takový signalista. Je to skvělý dárek pro malé vlakové nadšence.

Další hrou, kterou jsem pro děti namalovala, je Trixeso. Jde o obdobu Pexesa, kdy se nehledají dva totožné obrázky, ale tři obrázky spolu související. Trixeso je koncipováno tak, že lze vždy odpovědět na otázku KDO, CO (dělá, používá) a KDE (např. záchranář ošetřuje pacienta lékárničkou v sanitce nebo hasič vytahuje požární hadici z hasičského auta).

 

V případě jakýchkoliv dotazů mi neváhejte zanechat zprávu Srdce

První obrázek jsem na FLER vložila v květnu 2017, je jím můj oblíbený Zamilovaný, ze kterého ta čistá láska prostě srší Zamilovaný pohled 

Díky malování si okolní krásy uvědomuji mnohem intenzivněji a častěji zkoumám jednotlivé tahy štětcem v přírodě i věcech. Tvoření mě naplňuje, ať už zkoumám, jak nakreslit brašnu, nebo jen zavařuji marmeládu. Každý něco vytváříme, a když to děláme s láskou, můžeme ji tak přenést i do míst, kde o ní zatím nebylo moc slyšet.

Jak si představuji svůj ideální den si můžete ve dlouhé chvíli přečíst na blogu Hledám, hledám... https://www.fler.cz/blog/muj-idealni-den1-45891.

 

..

Na FLERu neustále také nakupuji, protože každý kousek odsud má svou duši, je naprosto originální a spolupráce sama o sobě je skvělá OK! Jen mám často problém si z tolika krásy vybrat jen některou..

 

Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
Zboží

Další zboží od GABIB

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--