Domů Profil prodejce Gabriela Milatova Wedding
Gabriela Milatová
  • aktivní prodejce od r. 2008
    Reaguje na objednávky obvykle do 21 hodin.
  • Český Těšín, ČR
  • 1496 prodaných kusů
  • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (219) 100%
Nadšenci: 885
Aktivita: aktivní
Prodáno: 1496
Registrace: 13.4.2008
Město: Český Těšín
Stát: ČR

Gabriela Milatova Wedding

/ Prodávající
Novinky
674601
21.11.2017 REKONSTRUUJEME!!! DO 1. 12. 2017
Právě probíhá kompletní rekonstrukce struktury profilu. Pokud budete nutně něco ode mě potřebovat, neváhejte mě kontaktovat vnitřní poštou :) Díky za pochopení!

Album pro miminko Jana, typ AL2:

klasické album pro miminko, v jednoduchém stylu na zakázku pro Honzíčka :)

Album pro miminko Jana, typ AL2

 

Album pro miminko Viktorku, typ AL3:

prozatím nejrozsáhlejší album pro miminko, které jsem dělala na zakázku :)

image

 

K jednotlivým albům se dostanete kliknutím na obrázek :)

Zdravím vás, přátelé!Jmenuji se Gabriela Milatová, jsem manželka báječného muže, matka 2 dětí (xoxo) a jednoho nalezeného mourovatého kocoura,
 
blázen do papíru, českých korálků a polodrahokamů z celého světa, freelancerka, bloggerka, scrapperka a lektorka scrapových a mixed-mediových kurzů.
 
Miluji vymýšlení a vytváření vlastních květin z papíru a foamiranu, mixedmedia techniky a kávu.
 
 
 
A co vytvářím nejraději?
 
 
Alba svatební, předsvatební boudoire, k výročí svatby:
svatební alba
 
 
 
Alba prázdninová, vánoční, velikonoční, minialba do kabelky, speciální mixed-mediová na mých kurzech:
alba prázdninová, vánoční, letní, mixed-mediová na mých kurzech
 
 
 
Alba těhotenská, miminkovská:
těhotenská alba, miminkovská alba
 
 
 
 
...všechna alba jsou zpravidla originály (jedinou výjimkou jsou svatební z mých klasických svatebních kolekcí), které se podruhé neopakují.
 
Spoustu z nich tady nenajdete, ale pokud byste o nějaké měli zájem, budu ráda, když mi napíšete své představy a já vám je pomohu zhmotnit :)
 
 
 
Další radostí jsou pro mne různé knihy a notesy, jako
 
Svatební knihy hostů:
svatební knihy hostů
 
 
 
Kuchařské notesy, magnety s bločky na lednici a notýsky:
kuchařské notesy, magnety na lednici a notesy
 
 
 
Zvláštní místo má vytváření přání a blahopřání pro různé příležitosti, na kterých si zkouším všechny možné i nemožné techniky a postupy.
přání a blahopřání
 
 
 
Mám ráda komplexnost a proto se snažím, aby všechny mé výrobky byly od základu, takřka od čistého papíru, mnou přetvořené, vytvarované, zkompletované.
 
 
Miluji vytvářet vlastní dekorace a květy, které pak zdobí konečné výrobky nebo náš domov:
diy květinky a dekorace domova
 
 
Protože většina mých zakázek je svatebních, jsem schopná pro všechny milovníky ruční práce vytvořit nejen 100% handmade svatební oznámení,
100% hand-made svatební oznámení
 
 
 

ale i kompletní svatební dekorace ve vaší barvě a stylu (vývazky-kotiliony, jmenovky, menu, kapesníčky, kornouty, napichovátka, escort tabuli a čísla na stoly, svatební mandle, žvýkačky, krabici na dary a přání,etc....).

kompletní svatební dekorace na míru vaší svatby
 
 
 
Občas na přání vymyslím i vytvořím autorskou bižuterii pro nevěsty z českých korálků a minerálů z celého světa přímo na míru konkrétní nevěstě. Ale je nutné mi dát volnou ruku při tvorbě :)
autorská svatební bižuterie a šperky 
 
 
 
Proto, pokud vás má tvorba zaujala, neváhejte se na mě obrátit s vaší představou :)
 
 
S láskou
 
Gabriela

chcete album pro miminko?

 

Často mi přichází maily plné dotazů "Jak dlouho trvá výroba alba?", "Kolik takové album stojí?" nebo "Jak má postupovat, abych získal/a originální album pro své miminko?"

Pro zjednodušení a urychlení celého procesu zde je takový malý postup jak na to.

A zde jsou odpovědi na nejčastější otázky:

 

1. "Jak dlouho trvá výroba alba?" respektive "Za jak dlouho budu mít album doma?"

Ačkoli mám pocit, že se ptáte spíš na tu druhou otázku, je třeba odpovědět i na tu první...

 

ad A) Jak dlouho trvá výroba alba?

To je velmi různé, zpravidla však od 3 do 6 dnů po 8 hodinách práce. Velmi totiž záleží na tom, o jaký typ alba máte zájem, v jaké velikosti album chcete, s jakým vnitřním vybavením a s jakými doplňky.

Alba pro miminka vyrábím ve 3 různých typech, většinu z nich mohu vyrobit až ve 3 velikostech, s různým počtem vnitřních listů, s různými volitelnými doplňky - krabice, stickersy, různé tagy a schovávačky.

Takže např. pokud budete chtít v albu ručně malované obrázky miminek, zvířátek a různých předmětů, pak jen namalování, vystříhání zabere celý 1 osmihodinový den. Další den pak trvá nařezání a vystříhání papírových 3D dekorací do alb (takové ty mráčky, hvězdičky, srdíčka,...), naembosování textů, další den pak seřazování listů v albu tak, aby se za sebou neopakovaly vzory, jejich nařezání na potřebnou velikost, proděravění na vazbu, ořezání rohů ozdobnou raznicí, nařezání desek a všech klopen, tagů, schovávaček....atd.

 

ad B) Za jak dlouho budu mít album doma?

To je také velmi různé, MINIMÁLNĚ však počítejte 2 měsíce od zaplacení 50% zálohy.

Celková délka je závislá na několika faktorech:

  • Rychlost domluvy a zaplacení zálohy: s někým se na všem domluvím do týdne, s někým třeba až za 3 měsíce, proto jsem také kvůli pár nezbedníkům zavedla pravidlo zaplacení 50% zálohy předem na účet = od té chvíle je objednávka považována za závaznou, je jí přidělen termín realizace z plánu a já ji zpracovávám (návrhy, objednám materiál,...) do té doby je vše nezávazné.
  • Dodání materiálu: papíry objednávám v zahraničí a ne vždy se hned najdou papíry, které by se vám líbily + byly použitelné (velikost, gramáž, vzor, barva) + byly skladem v potřebném množství.
  • Volný termín v mém pracovním plánu: protože se má práce specializuje na svatební a nesvatební sortiment, je tady problém s termíny svatebních zakázek, které ke mě přichází s velmi různými časovými předstihy (někdo objedná 3 týdny před svatbou, někdo rok a půl), také ve svatební sezóně je dodací lhůta delší než v zimě.

 

 

2. Kolik takové album stojí?

No, to je tedy velmi různé už kvůli typu, velikosti a rozsahu alba :)

Nejlevnější typ alba je AS2 (20x15 cm) bez krabice....nejdražší je typ AL3 (30x20 cm), se 48 listy, krabicí, 12 měsíčními stickersy a 50 čistými stickersy "na dopsání"...rozptyl od 1665,- Kč do 6300,- Kč.

Navíc je možné vyrobit i něco "Extra" jen pro vás a to je také částka navíc.

Proto, pokud víte, kolik chcete do alba maximálně investovat peněz, a máte představu jakou velikost alba budete chtít, pak je nejlepší mi napsat částku a velikost alba a já vám pošlu různé varianty alb v této ceně.

 

 

3. Jak mám postupovat, abych získal/a album pro své miminko na míru?

 

KROK 1.

Protože se základní dotazy o vzhledu, velikosti a rozsahu alba neustále opakují, vytvořila jsem pro všechny rozhodnuté zájemce

D O T A Z N Í K pro alba velikosti L (30x20cm) a M (25x20cm) < klikněte, stáhněte si jej do svého PC, pečlivě jej prostudujte, připojené odkazy si prohlédněte a pak jej vyplňte, uložte a pošlete mi jej zpět mailem
 
D O T A Z N Í K pro alba velikosti S (20x15cm) < klikněte, stáhněte si jej do svého PC, pečlivě jej prostudujte, připojené odkazy si prohlédněte a pak jej vyplňte, uložte a pošlete mi jej zpět mailem

V dotazníku najdete odkazy na mou galerii fotografií na Facebooku, která je veřejně dostupná všem (i těm, kteří nemají účet na FB), jednotlivá miminkovská alba jsou v samostatných albech a obsahují kompletní fotografie, jdoucí za sebou tak, jak jdou jednotlivé stránky v albu.

Dále v dotazníku najdete odkazy na můj Google Disk na němž jsou složky s fotografiemi možných použitelných papírů, razítek a vyřezávacích šablon do Big Shotu (to jsou ty 3D papírové ozdůbky v albech) a také soubor s básněmi JV Sládka, dětskými říkadly a citáty.

 

KROK 2.

Jakmile od vás obdržím vyplněný dotazník, eventuálně částku a typ alba, který byste chtěli, zpracuji pro vás konkrétní cenovou kalkulaci.

 

KROK 3.

Pokud kalkulaci odsouhlasíte, vyhledám podle vašich požadavků možné použitelné papíry, které jsou dostupné, pokud budete souhlasit, je třeba uhradit 50% z nakalkulované ceny na účet 

 

KROK 4.

Po připsání zálohy, objednávám materiál a posílám vám předběžný termín realizace podle dané situace.

 

KROK 5.

Po realizaci alba, vše nafotím, fotografie nahraji do samostatného alba na FB, pošlu vám odkaz, abyste si je mohli prohlédnout a zkontrolovat, zda je vše OK.

Pokud je vše v pořádku, vložím album na fler do nabídky s rezervací na vaše jméno s celou částkou a pošlu vám mail s rozdílem o zaplacenou zálohu.

 

KROK 6.

Po připsání částky je vše pečlivě zabaleno a odesláno, vám pošlu link na sledování zásilky.

 

KROK 7.

Po doručení mi dáte vědět, jestli je vše OK.

 

KROK 8. DOBROVOLNÝ, ALE UDĚLÁ MI VELKOU RADOST :)

Pokud jste s albem spokojeni, budu vás prosit o zpětnou vazbu = napsání komentáře k vašemu albu zde v eshopu a také na FB u alba :)

 

 

A to je vše :)

 

Děkuji, že jste si vše přečetli a těším se na naši spolupráci

 

Gabriela

 

Způsob dopravy

Zboží je dopravováno prostřednictvím České pošty, výše poštovného je stanovena dle aktuálního ceníku ČP v závislosti na jeho váze, objemu a hodnotě

  • Pro nákup platí všeobecné obchodní podmínky portálu Flér.

Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Zboží

Další zboží od Gabriela Milatova Wedding

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--