Domů Profil prodejce Galanterie u Caramilly
  • aktivní prodejce od r. 2012
    Reaguje na objednávky obvykle do 12 hodin.
  • Benešov, ČR
  • 11603 prodaných kusů
  • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (474) 100%
Nadšenci: 594
Aktivita: aktivní
Prodáno: 11603
Registrace: 10.3.2012
Město: Benešov
Stát: ČR

Galanterie u Caramilly

/ Prodávající
Novinky
710725
27.3.2018 Od 1. 4. přecházím na plátcovství DPH, z důvodu náročné administrativy na několika prodejních místech prozatím obchůdek se střihy na Fleru velmi nerada uzavírám.

Střihy Caramilla pro děti i dospělé vychází z praxe, jsou ověřeny na mých dětech, mnoha zákaznících a zákaznicích a široké rodině.

Děkuji za vaši přízeň.

Způsob dopravy
Zasílám 1-2x týdně Českou poštou, vždy po připsání platby na účet další pracovní den DPD. 2x týdně Zásilkovnou (pokud spěcháte, jsem ochotna vám tam s balíčkem zajít i ihned po zaplacení, pokud budu moci:) Střihy odesílám přílohou k objednávce on-line zpravidla do 2 pracovních dní od připsání platby na účet. Na vaše riziko mohu poslat i zásilky s hodnotou vyšší jak 760 Kč jen doporučeně poštou. U objednávek, kde máte střihy a zboží bez střihů vád vyjde cca do těch 760, napište poznámku a poštu pak ručně snížím! Snažím se to sama hlídat. Drobné věci lze na vaše riziko zaslat i obyčejným dopisem - 28 Kč. Zasílám i na Slovensko (Zásilkovna, ČP - do 100g lze poslat i asi za 115 Kč, dodání na adresu přes Zásilkovnu, DPD), účet mám slovenský u Fio, platba bez poplatků.
Další prodejní profily
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
Zboží

Další zboží od Galanterie u Caramilly

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--