Máme doma malé miminko a až do odvolání ukončuji šití oděvů na míru. Pokud budete mít zájem o nějaký kousek, napište. Mnoho oděvů a kabelek mám skladem (i když je v popisu zboží uvedeno jinak) a určitě se dá vybrat.... více »
Profil uživatele
Galerie Glara
Prodávající
Kašava
Registrace: 16.5.2010

Jsem moc šikovná. Už od malička mi všechno šlo od ruky. Číst jsem se naučila ve třech letech. Chodit na splachovací záchod ve dvou. Ve škole mi všechno šlo, na gymplu taky, na vysoké taky. Hraju na spoustu hudebních nástrojů, zpívám ve sboru Nepolíbených panen a podprsenku si nevycpávám, protože to nepotřebuju. Jsme totiž sexy, chytrá a šikovná.

To všechno před tím není pravda, kromě té poslední věty před touhle větou.

Ráda čtu, prolezu antikvariáty, ráda si knížky kupuju. A taky látky mě baví, když se jich dotýkám, překládám je přes sebe, nechávám barvám vyniknout jednu po druhé. U toho poslouchám hudbu. Taky dělám nějakou práci pro školu. Výpočty. Jsem chemik. To mě taky moc baví. Ráda si zajedu na festival či jarmark. Líbí se mi jejich atmosféra.

Jím 5 krát denně. Že to není moc? Mám ráda svoji práci a ráda spím. Šít jsem začala po škole. Naši mi dali stroj (rozuměj šicí stroj). Baví mě pracovat rukama. Baví mě tvořit. Do látky se snažím píchat šetrně. Nakupuju zásadně materiály, co nežily, a pokud žily tak o tom asi nevěděly, když z nich ten materiál dělali.

Mám sen, koupit si ostrov u moře, někde blízko na Valašsku, abych to neměla daleko ke kamarádkám a domů. Na fleru obdivuju všechny, protože vím, jaká to je všechno makačka. Moc všem fandím.

Pokud máte pocit, že toho o mě víte pořád málo, klikněte (i když nevím, jestli si nějak pomůžete).

Způsob dopravy

Zboží je zasíláno prostředníctvím České pošty, v bublinkové obálce nebo krabici. Cena poštovného se při koupi většího počtu zboží odvíjí od hmotnosti a je automaticky upravena před potvrzením objednávky.

Cena poštovného zahrnuje i balné.

Skladové zboží je odesláno nejpozději do tří dnů od připsání platby na účet. Děkuji za pochopení.

Další prodejní profily
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
574208
30.11.2016 Letos ještě 2x v Brno:
3.-4.12. Brno Fashion Market 17.-18.12 Brno Fashion Market
Zboží
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.