Menu
--
Domů Profil prodejce Garry Poker
  • aktivní prodejce od r. 2011
    Reaguje na objednávky obvykle do 21 hodin.
  • Pardubice, ČR
  • 1101 prodaných kusů
  • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (73) 100%
Nadšenci: 82
Aktivita: aktivní
Prodáno: 1101
Registrace: 11.8.2011
Město: Pardubice
Stát: ČR
Důležitá informace: Vážení zákazníci, momentálně nejsme z technických důvodů schopni vytvářet placky velikosti 37 mm. Věříme, že se nám problém podaří brzy vyřešit, prozatím můžete vybírat z placek velikosti 25 mm.

Garry Poker

/ Prodávající
Novinky
738710
31.7.2018 Vlny vedra a prázdniny nás dohnaly k odpočinkovému módu, jsme trochu pomalejší, tak s námi mějte trpělivost :) Krásné léto všem!

Vítejte v internetovém obchodě Garry Poker!

A co zde naleznete? Našemu sortimentu dominují placky (buttony), ale tvoříme i diáře, placky, zápisníky, novoroční či svatební přáníčka nebo třeba placky.

Pokud jde o výše letmo zmíněné buttony, najdete u nás široký výběr například svatebních, železničních, fanfiction ale i všemožných dalších placek, které určitě využijete, pokud jste třeba Boží hlas. Rádi vám také vyrobíme placky na přání – pro školní třídu, firmu, organizovaný výlet nebo třeba jako dárek. Naše placky se výborně hodí také na různé společenské události, jako jsou svatby, křtiny, promoce, výročí nebo pohřby.

Buttony jsme schopni vyrábět ve dvou velikostech - 25 a 37 mm. Rozdíl je cca 12 mm a 10 Kč - a to už se vyplatí!

Základní cena jednoho buttonu je 19 Kč (25 mm)/29 Kč (37 mm). Při objednávce 50 a více kusů je cena 15 Kč/23 Kč, při objednávce 100 a více kusů 13 Kč/19 Kč. Čím víc objednáte, tím víc ušetříte!

Dále vytváříme diáře a zápisníky, vhodné zejména pro ty, kterým nevadí trochu křivé desky, nepatrné flíčky od lepidla a podobné drobnosti, které dodávají naším výrobkům punc jedinečnosti. Můžete si samozřejmě nechat vytvořit i diář nebo zápisník podle svých představ (zvládáme formáty A5 a A6, ostatní by pro nás byly moc složité).

Další náplní naší tvorby, která snad ještě stojí za zmínku, jsou originální papírová přáníčka. Ta tiskneme pomocí tří grafických technik, které zvládáme - linorytu, slepotisku, suché jehly (pro ty, kdo o nich ještě neslyšeli: linoryt se ryje do lina, slepotisk není vidět a suchá jehla se tiskne na mokrý papír). Přáníčka pro vás vytvoříme k jakékoli vhodné i nevhodné příležitosti. Něco víc o našich novoročenkách si můžete přečíst ve fler-blogu. Jak vypadaly návrhy péeefek, které jsme vytvořili pro rok 2012, pak můžete vidět i zde:

A to je snad vše… vlastně, možná bychom snad ještě mohli vysvětlit, proč se náš internetový obchod jmenuje, jak se jmenuje. Garry Poker je jméno zdánlivě obyčejného černovlasého chlapce bez brýlí a s jizvou na místě, o kterém se ve slušné společnosti (aspoň do té doby, než se zábava rozproudí) nemluví, který se v patnácti letech se dozvěděl, že je ve skutečnosti karbaníkem a nastupuje na tajnou Střední školu karbanu a hazardu v Polné... Jak jste asi pochopili, příběhy Garryho Pokera a jeho přátel jsou prachsprostou parodií na ságu o jednom nejmenovaném brýlatém kouzelníkovi.

A když už se podařilo vytřískat tolik peněz z ní úspěšně komercializovat tu, je nejvyšší čas učinit to samé i s její nepovedenou parodií. Ostatně, první díl Garryho Pokera se v těch nejtemnějších zákoutích internetu objevil už před čtyřmi lety. A protože hollywoodský film nebo aspoň překlad do 67 světových jazyků jsou zatím v nedohlednu, rozhodli jsme se v srpnu 2011 začít vydělávat mrzké groše prodejem (snad) vtipných předmětů se související tématikou – ostatně v naší nabídce naleznete na čestném druhém místě právě záložku buttony Garry Poker. Brzy se sice ukázalo, že vyděláváme hlavně na tom, co se tematiky Garryho Pokera netýká, ale název zůstává…

Poslední, co by se slušelo dodat, je představení osob, které se zatím skrývaly jen pod zájmenem „my“. O nesnadnou propagaci veskrze sympatického Garryho se staráme dva: Terezka a Martin. Oba rádi bloudíme v krajinách fantazie, milujeme knížky a rádi (a hojně) píšeme a vůbec neustále vymýšlíme nové a nové věci, které by nás spolehlivě odvedly od práce a školy. Oba jsme přiměřeně komunikativní, takže pokud nám napíšete, je pravděpodobné, že se vám ozveme zpátky. Těšíme se!

Způsob dopravy
Česká pošta (doporučeně); v Pardubicích a v Praze je možné po domluvě osobní předání. Zboží odesíláme zpravidla v úterý a v pátek.
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Zboží

Další zboží od Garry Poker

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím