Domů Profil prodejce germanka
  • Prodejce od r. 2011
  • Náměšť nad Oslavou, ČR
Hodnocení: nehodnocen
Nadšenci: 1
Aktivita: -
Registrace: 19.10.2011
Město: Náměšť nad Oslavou
Stát: ČR

germanka

/ Prodávající
Novinky
Žádné aktuální informace.

Dobrý den, jsem ráda, že vás zaujala má práce.

 

Tvořím jen ve volném čase a nikdy jsem nedělala nic na zakázku, ani na prodej. Rozhodla jsem se to ale zkusit a vystavit pár svých věcí tady na FLER.cz 

 

Pevně věřím, že ať už si mé výtvory koupíte nebo ne, pohladí vás alespoň jejich sněhobílá krása na duši a vykouzlí úsměv na tváři tak jako mně, když ji tvořím.

 

S úctou, 

 

Petra.

Kraslice tvořím již něco přes deset let a jako každý jsem začínala stylem pokus omyl. Je to jedna z mála věcí, kterou jsem zkoušela opakovaně každý rok a a nevzdávala se. Ale ruka začala být jistější, postup vychytanější a z touhy po tomto umění se stala závislost. 

Kraslice dělám už jen husí, madeirové a zdobené voskovým reliéfem. Zakládám si na preciznosti a vždy když dodělám kraslici, možná se budete smát, odměním ji polibkem. 

Kraslice jsou vyfrézované, vysavované, nelakované a zdobené bílou mastnou křídou. Vosk mi nežloutne, ani nešedne a tak je zdobení opravdu krásně bílé.

Také jsem začala dělat husí vejce s šatonovými kamínky a i ty mají své kouzlo. Používám kamínky pouze bílé, aby nenarušovaly čistotu práce.

Na přání udělám i vyfrézované pštrosí vejce (i barevné) a nazdobené stejným způsobem. To je ale otázka delší doby, protože vejce nemám a musela bych ho objednat.

Miluji toto tvoření a doufám, že se vám bude líbit;-)

 

Petra

Způsob dopravy
Zatím zkouším něco prodat, takže nemám zkušenosti. Kraslice jsou velmi křehké, takže je pečlivě balím a posílám Českou poštou jako křehké.
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Zboží

Další zboží od germanka

Oblíbení uživatelé
Žádní oblíbení uživatelé.
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--