☼☼ Obchod je uzavřen, děkuji za pochopení. ☼
Profil uživatele
ha.sla
Hana Sladká | prodávající
Praha
Registrace: 14.9.2010

!!!☼☼   Obchod je uzavřen, děkuji za pochopení   ☼☼!!!

 

Vítejte :-)

 

 

 

Jmenuji se Hanka Sladká a je mi potěšením vám představit svou tvorbu. Je to můj relax, velká radost a odpoutání se od všedních starostí.

 

 

Drátuji již spoustu let. Psal se rok 2004 a já poprvé potkala měděný drát. Práce s ním byla čistá, jemná a ušli jsme spolu kus cesty. Později mne oslovil "černý" drát. Jeho zpracování je oproti mědi náročné a bolavé. Má však nepopsatelné kouzlo.

 

 

Jsem samouk, tvořím svou fantazií a svýma rukama. Na košíky používám klasický drátenický oplet.  Jsou pevné, bytelné, určené k používání i k dekoraci. Ráda kombinuji železo se skleněnými korálky, s keramikou.

Děkuji za váš čas,  doufám, že tu strávíte příjemnou chvíli. A pokud některý výrobek poputuje k vám, věřte, že je dělaný s láskou a pro radost.

Přeji pěkný den ♥

 

         

 

 

Ošetřování a údržba drátovaných výrobků.

 

 

 

Doporučuji  - Ivuchas, Martillie, Ludimíra ♥

☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼

 Děkuji, že nekopírujete mou tvorbu♥

 

 

Ošetřování a údržba drátovaných výrobků -

 

Doporučuji jednou za čas namastit ruce mastným krémem a výrobky promnout, přetřít rukama. Ošetří se preventivně proti rzi, získají znovu lesk a budou vypadat jako nové. 

Můžete použít mastnou indulonu, olejíček, olej ve spreji, ovšem  doporučuje se i sádlo, včelí vosk(matný vzhled) nebo jejich kombinace atd.

Pokud se rez přeci jen objeví, je jednoduchá pomoc – pomocí např. suchého hadříku, namaštěného hadříku, hrubého kartáčku nebo hrubé strany houbičky na nádobí rez jednoduše očistíte, poté je opět zapotřebí výrobek ošetřit.

 

Celý text - viz blog

 

 

 ☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼

 

Způsob dopravy
Balíčky zasílám nejpozději třetí pracovní den po přijetí platby na účet. K odesílání využívám služeb České pošty. Elektronickou fakturu naleznete u své objednávky. Návod na ošetřování výrobků je přiložen v každé zásilce. Na dobírku nezasílám, děkuji za pochopení. ☼
Obchodní podmínky

☼☼☼ Je mou povinností uveřejnit zde Obchodní podmínky. Na mém vztahu k vám se nic nemění, dbám na slušné chování a vždy se snažím maximálně vyjít vstříc♥ Přeji pěkné dny. ha.sla ☼☼☼

1. Úvodní ustanovení

1.1 Tyto obchodní podmínky platí pro nákup u prodejce ha.sla. Podmínky blíže vymezují a upřesňují práva a povinnosti prodávajícího ha.sla - Hana Sladká, IČO 87365243 a kupujícího (zákazník). Podáním objednávky kupující uzavírá s prodávajícím kupní smlouvu a stvrzuje, že se seznámil s těmito obchodními podmínkami, s reklamačním řádem, a že s nimi souhlasí.

2. Objednávka a uzavření kupní smlouvy

2.1. Kupní smlouva vzniká v okamžiku odeslání objednávky kupujícím.

2.2. Potvrzení objednávky provede prodávající. Nakupující je o potvrzení informován vnitřní poštou a/nebo e-mailovou zprávou na adresu, kterou uvedl při nákupu.

2.3. Při požadavku změny charakteru objednaného zboží (barva, velikost) v doplňkové zprávě objednávky nemusí prodávající na tuto změnu brát ohled. V takovém případě může objednávku odmítnout. Změnu charakteru zboží je možné předem domluvit s prodávajícím vnitřní poštou a vyrobit zboží podle přání kupujícího.

2.4. O přijetí platby a následném odeslání zboží je kupující informován vnitřní poštou a/nebo e-mailovou zprávou na zadanou adresu.

2.5 Prodávající má právo ve vyjímečných případech objednávku odmítnout.

3. Odstoupení od smlouvy a vrácení zboží

3.1. Kupující má právo do 14 dnů od doručení zboží od smlouvy odstoupit a zboží vrátit (a to i bez udání důvodu).

3.2. Kupující nemůže odstoupit od smlouvy o dodávce zboží, které bylo upraveno podle přání spotřebitele nebo pro jeho osobu.

3.3. Kupující musí před vrácením zboží o tomto kroku informovat písemně prodávajícího (např. vnitřní poštou).

3.4. Zboží musí být vráceno nepoškozené, bez zjevných vad způsobených užíváním a ve vhodném obalu, který zabrání možnému poškození zboží při přepravě. Zboží posílané zpět není možné zasílat na dobírku.

3.5. Částka za zakoupené zboží bude kupujícímu vrácena nejpozději do tří pracovních dnů po navrácení zboží prodávajícímu, a to na účet ze kterého platba přišla (případně dle domluvy).

3.6. Náklady spojené s přepravou vráceného zboží od kupujícího k prodávajícímu hradí kupující.

4. Reklamace

4.1. Prodávající odpovídá za to, že dodané zboží nemá vady. Pokud se později ukáže, že zboží má nějakou vadu, má zákazník právo na výměnu nebo opravu. Není-li ani jedno z tohoto možné, lze odstoupit od smlouvy.

4.2.  Prodávající může nabídnout při výskytu vady slevu z kupní ceny.

4.3. Ke každé objednávce je kupujícímu řádně vystavena elektronická faktura. Kupující má možnost si ji sám vytisknout. Faktura slouží zároveň jako záruční list.

4.4. Záruka se nevztahuje na zboží, které je opotřebené jeho používáním, případně poničené nevhodným zacházením.

5. Dodací podmínky

5.1. Platbu za zboží a poštovné zašle kupující v českých korunách na bankovní účet prodávajícího (účet je vedený u mBank). Prodávající odešle kupujícímu zboží po obdržení platby, nejpozději třetí pracovní den, případně individuálně dle dodací lhůty, která je uvedena u každého zboží.

5.2. V období Vánoc prodejce zasílá zboží ve výše uvedeném termínu nebo dle dohody s nakupujícím, prodejce se nemůže zaručit za včasné dodání, pokud Česká pošta neplní stanovené doručovací termíny.

5.3. Zboží je odesíláno Českou poštou. Poštovné a balné je účtováno s ohledem na aktuální ceník České pošty.

5.4.Kupující je povinen uvést správnou a úplnou poštovní i fakturační adresu, na kterou má být objednané zboží odesláno.

5.5. Pokud si kupující přeje zaslat zboží jinou službou České pošty, jako je např. balík do ruky či balík na poštu, informuje o tom prodávajícího. Prodávající si vyhrazuje právo navýšit poštovné za tyto služby dle aktuálního ceníku České pošty.

5.5 Při odesílání balíku Českou poštou, je na podacím lístku uvedeno telefonní číslo zákazníka, aby Česká pošta mohla informovat zákazníka o termínu doručování. Pokud si zákazník nepřeje uvedení svého telefonního čísla, informuje prodejce o této skutečnosti před odesláním zboží. 

6. Ochrana osobních údajů

6.1. Prodávající prohlašuje, že veškeré osobní údaje nakupujícího jsou považovány za důvěrné, budou použity pouze pro interní potřebu, nebudou zveřejněny, poskytnuty třetí osobě, či jinak zneužity.

Platnost podmínek od 01. ledna 2014.

Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Fotogalerie
 
Novinky
507686
7.5.2016 Tři ptačí závěsy, pěknou sobotu☼ Hanka :)
Zboží
Načítá se zboží ...
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím