Profil uživatele
Hagen
Prodávající
Malhostovice
Registrace: 18.10.2017

Vítejte v mém malém obchůdku se šperky. Jmenji se Nina a nabízím ručně vyráběné náramky tipu Wrap a jiné, náhrdelníky i náušnice. Tvoření z korálků mě baví už dlouho, a až nyní jsem se rozhodla, že zkusím svými výrobky potěšit i někoho dlašího. Možno vyrobit šperky přímo na přání.

Způsob dopravy
česká pošta
Obchodní podmínky

1. Obecná ustanovení

S potvrzením objednávky kupující zároveň stvrzuje, že se seznámil a souhlasí s obchodními podmínkami, reklamačním a nákupním řádem prodávajícího.

Kupující dostane platební informace na emailovou adresu, kterou zadal při potvrzování objednávky z jeho strany. Kupující má max. 14 dní na uhrazení objednávky (pokud se s prodejcem  nedohodne jinak). Pokud objednávku neuhradí do této doby, prodávající objednávku stornuje.

Prodávající má právo odmítnout objednávku, pokud kupující opakovaně neplní svůj závazek odebrat zboží a zaplatit kupní cenu.

2. Odstoupení od kupní smlouvy

Od kupní smlouvy má kupující právo odstoupit do 14 dnů bez udání důvodu. Tato lhůta se počítá ode dne, kdy bylo zboží převzato. Kupující písemně kontaktuje prodejce a informuje ho o  této skutečnosti. Ve zprávě uvede číslo příslušné objednávky. Kupujícímu bude vrácena částka za zboží, kupující má nárok na náhradu nákladů, které prodávajícímu uhradil za přepravu zboží. Zboží musí být vráceno na adresu prodejce. Zboží musí být nepoškozené, bez známek užívání, v původním obalu a pokud bude přiložen tak i s originálem prodejního dokladu. Při přepravě zboží zpět k prodejci  je potřeba zajistit, aby nedošlo k poškození zboží během přepravy. Zboží zašle kupující jako doporučený dopis či balík. Zboží, které bude zasláno na dobírku nebude převzato. Kupující nemá nárok na náhradu nákladů spojených s přepravou zboží zpět k prodejci. Při splnění všech výše uvedených podmínek pro vrácení zboží, vám peníze za zboží budou zaslány převodem na váš účet, a to nejpozději do 30 dnů od odstoupení od smlouvy.

3. Reklamace

Případné reklamace se budou řešit individuální dohodou a v souladu s platnými právními předpisy.

4. Dodací podmínky

Dodací podmínky pro Českou republiku

Objednávky jsou kupujícím doručovány Českou poštou dle jeho charakteru a velikosti zboží jako doporučená zásilka, v případě větší objednávky jako doporučený balíček, cenné psaní, cenný balík či jako křehký balík do ruky.

Poštovné se řídí aktuálním ceníkem České pošty a předběžná základní cena je uvedena u každého jednotlivého zboží. Dle velikosti a ceny celé objednávky může být poštovné prodávajícím navýšeno při potvrzení objednávky na správnou cenu odpovídající zásilce.

Dodací podmínky pro Slovenskou republiku

Zakoupené zboží je možné zaslat na Slovensko. Poštovné je se řídí podle platného ceníku ČP. Platba musí v takovém případě proběhnout převodem na bankovní účet prodávajícího (podle pokynů v emailu s přehledem objednávky).

5. Závěrečná ustanovení

Tyto obchodní podmínky platí ve znění uvedeném na internetových stránkách prodávajícího v den odeslání elektronické objednávky kupujícím. Odesláním elektronické objednávky kupující přijímá veškerá ustanovení obchodních podmínek ve znění platném v den odeslání objednávky, též platnou cenu objednaného zboží, nebylo-li v konkrétním případě prokazatelně dohodnuto jinak.

Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
Žádné aktuální informace.
Zboží
Načítá se zboží ...
Oblíbení uživatelé
Žádní oblíbení uživatelé.
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím