Profil uživatele
hakuka
Prodávající
Brno
Registrace: 31.3.2009

Když Vám pod rukama vzniká něco, v čem cítíte kousek sebe, je to radost. Jsem tělem i duší kreativec. Když mi ruce chvíli zahálí, jsem z toho nervózní. Od té doby, co udržím v ruce tužku, črtám, čmárám a kreslím. Nejsem žádný Picasso, ale je to skvělý způsob relaxace. Nechám myšlenky toulat se někde v nekonečnu a prostě tvořím. Chci si zkusit všechno. Jsem takový domácí kutil nešika, protože jsem co k čemu jen na jemné tvoření. Jinak jsem schopná zatlouct si do zdi prst místo hřebíku.

Korálkování je moje oblíbené. Asi každá by propadla tomu třpiťivému líbivému kouzlu. Když si sednu a tvořím, většinou nemám ani mlhavou představu, jak bude vypadat výsledek. Když potom kamarádce dávám k narozeninám malou barevnou krabičku, většinou říkám: "No, já si zase trochu hrála..." A opravdu to beru spíš jako hru.

Ovšem ani početný zástup osob něžného pohlaví kolem mě nedokáže pojmout můj výrobní potenciál. Navíc zastávám názor, že šperk se musí ke svému majiteli hodit. Ne vždy je kolem mě právě ta vhodná osoba, které by padnul. Doufám, že by se mi s pomocí tohoto portálu mohlo podařit najít některým z nich nové majitele.

Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
Žádné aktuální informace.
Zboží
Načítá se zboží ...
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím