Profil uživatele
Hana Bierová
Prodávající
Hradec Králové
Registrace: 14.8.2012

Vítám Vás na svém profilu!

 

Jmenuji se Hana Bierová a ze srdce ráda maluji, kreslím a fotografuji. Tuto radost bych chtěla předávat dál, a proto jsem se rozhodla založit profil zde a tvořit pro Vás.

 

Malování a kreslení miluji již od dětství a budu milovat vždy. Technika malby, kterou používám, je olejomalba na plátně. Plátna jsou vyšší, bez rámu, obmalovaná. Obrazy jsou ošetřeny závěrečným lakem, který slouží jako ochranná vrstva a současně pomáhá vyniknout barvám na obraze. Vzhledem k tomu, že maluji krátce a chci odvádět kvalitní práci, je nutné obrazy ošetřit závěrečným lakem, který se aplikuje až půl roku po namalování obrazu. Proto prosím v této oblasti o trpělivost.

V sekci Fotogalerie je možné shlédnout některé obrazy z mé tvorby. Tyto jsou neprodejné, ale pokud by se Vám líbily a měli jste o některý zájem, mohu namalovat velice podobné originály přímo pro Vás.

 

Focení jsem propadla již před pěti lety a od té doby se mu intenzivně věnuji. Snažím se zachytit zajímavé okamžiky či pohledy na svět kolem sebe. A tak se procházím, zastavuji, fotím.. Stále znovu a znovu. Neustále objevuji nové a nové náměty. Nyní je předkládám Vám, aby i Vám dělal pohled na ně takovou radost, jakou dělá mně či vyvolal takové zaujetí jako u mě.

 

Navíc výtěžek z některých mých fotografií bude putovat na pomoc opuštěným a nemocným zvířátkům, a to kočičkám, pejskům a veverkám. Vybrané fotografie jsou opatřené logem daného sdružení/stanice vč. odkazu v textu.

 

Věřím, že se Vám u mě bude líbit a zakoupíte si obraz malovaný od srdce či fotografii focenou s láskou. Protože o tom srdíčku přeci umění je.

 

Krásný den všem!

Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
 
Novinky
87193
16.9.2012 Vzhledem k tomu, že olejem maluji krátce a chci odvádět kvalitní práci, je nutné obrazy ošetřit závěrečným lakem, který se aplikuje až půl roku po namalování obrazu. Proto prosím o trpělivost.
Zboží
Načítá se zboží ...
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím