Domů Profil prodejce Hana Bierová
  • Prodejce od r. 2012
  • Hradec Králové, ČR
Hodnocení: nehodnocen
Nadšenci: 15
Aktivita: -
Registrace: 14.8.2012
Město: Hradec Králové
Stát: ČR

Hana Bierová

/ Prodávající
Novinky
87193
16.9.2012 Vzhledem k tomu, že olejem maluji krátce a chci odvádět kvalitní práci, je nutné obrazy ošetřit závěrečným lakem, který se aplikuje až půl roku po namalování obrazu. Proto prosím o trpělivost.

Vítám Vás na svém profilu!

 

Jmenuji se Hana Bierová a ze srdce ráda maluji, kreslím a fotografuji. Tuto radost bych chtěla předávat dál, a proto jsem se rozhodla založit profil zde a tvořit pro Vás.

 

Malování a kreslení miluji již od dětství a budu milovat vždy. Technika malby, kterou používám, je olejomalba na plátně. Plátna jsou vyšší, bez rámu, obmalovaná. Obrazy jsou ošetřeny závěrečným lakem, který slouží jako ochranná vrstva a současně pomáhá vyniknout barvám na obraze. Vzhledem k tomu, že maluji krátce a chci odvádět kvalitní práci, je nutné obrazy ošetřit závěrečným lakem, který se aplikuje až půl roku po namalování obrazu. Proto prosím v této oblasti o trpělivost.

V sekci Fotogalerie je možné shlédnout některé obrazy z mé tvorby. Tyto jsou neprodejné, ale pokud by se Vám líbily a měli jste o některý zájem, mohu namalovat velice podobné originály přímo pro Vás.

 

Focení jsem propadla již před pěti lety a od té doby se mu intenzivně věnuji. Snažím se zachytit zajímavé okamžiky či pohledy na svět kolem sebe. A tak se procházím, zastavuji, fotím.. Stále znovu a znovu. Neustále objevuji nové a nové náměty. Nyní je předkládám Vám, aby i Vám dělal pohled na ně takovou radost, jakou dělá mně či vyvolal takové zaujetí jako u mě.

 

Navíc výtěžek z některých mých fotografií bude putovat na pomoc opuštěným a nemocným zvířátkům, a to kočičkám, pejskům a veverkám. Vybrané fotografie jsou opatřené logem daného sdružení/stanice vč. odkazu v textu.

 

Věřím, že se Vám u mě bude líbit a zakoupíte si obraz malovaný od srdce či fotografii focenou s láskou. Protože o tom srdíčku přeci umění je.

 

Krásný den všem!

Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Zboží

Další zboží od Hana Bierová

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--