Domů Profil prodejce Hanč
  • aktivní prodejce od r. 2009
    Reaguje na objednávky obvykle do 30 minut.
  • Křemže, ČR
  • 4429 prodaných kusů
  • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (1062) 100%
Nadšenci: 2580
Aktivita: aktivní
Prodáno: 4429
Registrace: 1.10.2009
Město: Křemže
Stát: ČR
Důležitá informace: Za necelý měsíc tu máme Vánoce! Připravila jsem pro Vás slevu 15% na celou nabídku mých šperků z Fleru. Až do 1. prosince můžete uplatnit slevový kód QEM-CKN-KNF a nakoupit tak dárky pro sebe nebo své blízké! :)

Hanč

/ Prodávající
Novinky
916406
25.11.2020 Za necelý měsíc tu máme Vánoce! Připravila jsem pro Vás slevu 15% na celou nabídku mých šperků z Fleru. Až do 1. prosince můžete uplatnit slevový kód QEM-CKN-KNF a nakoupit tak dárky pro sebe nebo své blízké! :)

 

Děkuji Vám za návštěvu mého fler obchodu!

V první řadě, bych se asi měla představit. Tak tedy… zvláštní stvoření obývající malou Jihočeskou vesnici v blízkosti Českého Krumlova. Dále pak vystudovaná zahradnice, která však opustila rostlinný svět a našla vášeň ve výrobě šperků z polymerové hmoty… 

Fimo se mi poprvé dostalo pod ruce v roce 2008 a naprosto mě uchvátilo svou tvárností a variabilitou. Z největšího koníčku se postupem času stala má práce. 

-Ráda vám také vyrobím šperky přímo „na míru“ podle vašich představ. Stačí napsat a určitě se domluvíme!

-Všechny typy náušnic mají vlastnoručně vyrobené hypoalergenní komponenty/koupené nerezové komponenety, tudíž nemůže dojít k alergickým reakcím. U všech náušnic jsou samozřejmostí plastové zarážky, zamezující ztrátě náušnic!

 

 

Děkuji za přízeň!! 

Způsob dopravy
Doporučeně Českou poštou... Pečlivě zabalené zboží obdržíte v bublinkové obálce. Odesílám do dvou pracovních dnů po připsání platby na účet. Pokud máte zájem o zaslání na dobírku, není to problém (prosím uvést informaci o dobírce do poznámky). Cena dobírkového poštovného je 90 Kč. UPOZORNĚNÍ!! 5.2.2013 došlo ke změně bankovního účtu (FIO banka)! Nově také přijímám objednávky ze Slovenska.
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Zboží

Další zboží od Hanč

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--