Menu
--
Profil prodejce HančaHa Domů
Profil uživatele
HančaHa
Hana Hamplová | prodávající
Orlová
Registrace: 1.9.2013
         "Maličkosti tvoří dokonalost, dokonalost však není maličkost."

                                                    A proto:

                NEZBYTNÉ MALIČKOSTI, MALIČKÉ NEZBYTNOSTI     

 

              Vážení a milí korálkoví a rukodělní příznivci a příznivkyně, 

jsem ráda, že jste zabrouzdali do mého obchodu, vítejte v korálkovém království. Miluji barvy, proto jsou mé šperky laděny pozitivně a vesele. Barvy totiž do jisté míry ovlivňují to, jak se cítíme. Svými šperky bych ráda zpříjemnila každodenní život Vám, nebo Vašim blízkým. Všechny šperky vytvářím s láskou a maximální pečlivostí, jsou originální, veselé a slušivé pro malé, větší i dospělé slečny a paní. V klidu si vše prohlížejte, vybírejte, kritizujte, chvalte, komentujte - podle Vaší libosti. Budu ráda za jakoukoliv zpětnou vazbu od Vás.

Postupem času přibylo také šité království. Vítejte i zde. Z šitých výrobků bych Vás ráda upozornila na obaly různých velikostí z kvalitní přírodní vlněné plsti. Můžete je využít na notebook, tablet, iPad, čtečku, mobil, doklady, dokumenty, drobnosti. Určitě si je prohlédněte. Více podrobností o nich si můžete přečíst v tomto článku: 

             

Další textilní nezbytnosti najdete zde.

 

Hitem letošního léta jsou šperky z textilních květů, především květinové věnečky:

 
image  image  image

 

Velkým hitem poslední doby jsou mé lentilkové výtvory:


Velice ráda se věnuji časově náročnější "disciplíně" šitých šperků, tady jsou některé z nich:

image
image
image
image

 

image
image
image
image

V kategorii Ježovky a květinky najdete různé typy ježovkových šperků, jako jsou například tyto:

image
image
image
image


Pokud byste chtěli některý z těchto šperků v jiné barvě, nebo jen ježovkové náušnice, neváhejte se na mne obrátit, ráda Vám vyhovím, podle možností - nabídky možných barev v korálkárně, nebo v mých zásobách Usmívající se

Těším se na vaši další návštěvu. Hanka

 

Je samozřejmostí, že mé výtvory vznikají v prostředí bez zvířecích alergenů a v nekuřáckém prostředí.

  Fakturu (doklad o zaplacení) vystavuji po připsání platby na účet, v elektronické  podobě je ke stažení u Vaší objednávky.

 

Chcete-li, přečtěte si BLOG o tom, jak vznikal jeden z mých výtvorů šitých z rokajlových korálků. Tady je:

             

 

Nakupující, můžete se zaregistrovat do tohoto klubu, prodávající tam pro Vás vkládají novinky:

 

Jak můžete pečovat o svou bižuterii, aby si co nejdéle zachovala svůj původní vzhled?

Hlavní zásada: bižuterii navlékáme jako poslední a sundáváme jako první!

Zde je několik praktických rad:

Parfémy, líčidla a laky na vlasy, tedy kosmetika, kterou chcete podtrhnout svoji osobnost, působí nepříznivě na Vaši bižuterii. Chemické látky, které jsou v nich obsažené, mohou narušit a v horším případě i poškodit povrchovou úpravu bižuterie.

Pokud se chystáte do společnosti, je vhodné provést nejprve veškeré kosmetické úpravy a až nakonec navléci vybraný šperk.

Naopak, při návratu domů, je vhodné bižuterii odkládat jako první. 

Bižuterie nepatří do vody, je proto žádoucí ji před koupelí odložit. A to nejen doma ve vaně, ale i v bazénu nebo u moře. Chlór, sůl i vonné koupelové oleje i samotná voda bižuterii znehodnocují.

Jak bižuterii ukládat?

Nejlépe do vhodných boxů nebo etují. Náramky a náhrdelníky pak ukládejte na speciální stojánky nebo háčky.

Nejlépe je uložit bižuterii do šperkovnice, kde bude chráněna proti všem vlivům světla, vlhkosti a podobně. Po dlouhodobém působení světla hrozí její znehodnocení.

Lankovou bižuterii ukládáme do sáčků zamotanou dokulata, abychom lanko nezlomili. Pokud se lanko zlomí, už se nedá narovnat.

Bižuterii neuskladňujte v koupelně a vlhkých, rosících se místnostech.

Jak bižuterii vyčistit?

Především jemně. Nejlepší je preventivně dodržovat výše popsaná pravidla při nošení a ukládání, aby se nutnost čišťění oddálila. Pokud přece jen nadejde chvíle, že mechanické čištění se stane nevyhnutelným, je nejlepší ji jemně zbavít prachu a potu měkkým hadříkem (výborný je flanel, nebo čistá švédská utěrka). Pokud se bižuterie silně zapráší je nejlepší ji mechanicky, ale s citem vyčistit nejměkčím zubním kartáčkem (soft), který vyčistí i špatně dostupná místa bez použití chemikálií.

Způsob dopravy
Zboží zasílám Českou poštou, obvykle jako doporučený balíček. Po dohodě i jinak-podle Vašeho přání.
Obchodní podmínky

1. Úvodní ustanovení

1.1. Kupující zasláním objednávky stvrzuje, že souhlasí s níže uvedenými obchodními podmínkami, a zejména že byl poučen o možnostech odstoupení od smlouvy ve lhůtě 14 dnů od převzetí zboží.

1.2. Níže uvedené obchodní podmínky platí pro nákup u prodejce HančaHa prostřednictvím internetového obchodu www.fler.cz/hančaha. Obchodní podmínky stanovují a upřesňují základní práva a povinnosti prodejce i kupujícího. Práva a povinnosti zde neuvedené se řídí občanským zákoníkem.

2. Objednávka a uzavření kupní smlouvy

2.1. Kupní smlouva vzniká v okamžiku odeslání objednávky kupujícím.

2.2. Potvrzení objednávky provede prodávající. Nakupující je o potvrzení informován vnitřní poštou a/nebo e-mailovou zprávou na adresu, kterou uvedl při nákupu.

2.3. Při požadavku změny charakteru objednaného zboží (barva, velikost) v doplňkové zprávě objednávky nemusí prodávající na tuto změnu brát ohled. V takovém případě může objednávku odmítnout. Změnu charakteru zboží je možné předem domluvit s prodávajícím vnitřní poštou a vyrobit zboží podle přání kupujícího.

2.4. O přijetí platby a následném odeslání zboží je kupující informován vnitřní poštou a/nebo e-mailovou zprávou na zadanou adresu.

3. Odstoupení od smlouvy a vrácení zboží

3.1. Kupující má právo do 14 dnů od doručení zboží od smlouvy odstoupit a zboží vrátit (a to i bez udání důvodu).

3.2. Kupující nemůže odstoupit od smlouvy o dodávce zboží, které bylo vyrobeno, či upraveno podle přání spotřebitele, nebo pro jeho osobu (zakázková výroba).

3.3. Kupující musí před vrácením zboží o tomto kroku informovat písemně prodávajícího (např. vnitřní poštou).

3.4. Zboží musí být vráceno nepoškozené, bez zjevných vad způsobených užíváním a ve vhodném obalu, který zabrání možnému poškození zboží při přepravě (např. bublinková folie). Zboží posílané zpět není možné zasílat na dobírku.

3.5. Částka za zakoupené zboží bude kupujícímu vrácena po navrácení zboží prodávajícímu.

3.6. Náklady spojené s přepravou vráceného zboží od kupujícího k prodávajícímu hradí kupující.

4. Reklamace

4.1. Prodávající odpovídá za to, že dodané zboží nemá vady. Pokud se později ukáže, že zboží má nějakou vadu, má zákazník právo na výměnu nebo opravu. Není-li ani jedno z tohoto možné, lze odstoupit od smlouvy.

4.2. Prodávající může nabídnout při výskytu vady slevu z kupní ceny.

4.3. Ke každé objednávce je kupujícímu řádně vystaven paragon. Paragon slouží zároveň jako záruční list.

4.4. Záruka se nevztahuje na zboží, které je opotřebené jeho používáním.

5. Dodací podmínky

5.1. Platbu za zboží a poštovné zašle kupující v českých korunách na bankovní účet prodávajícího. Prodávající odešle kupujícímu zboží po obdržení platby.

5.2. Zboží je odesíláno Českou poštou jako doporučený balíček, případně jako balík. Poštovné a balné je účtováno s ohledem na aktuální ceník České pošty.

5.3. Pokud si kupující přeje zaslat zboží jinou službou České pošty, jako je např. balík do ruky či balík na poštu, informuje o tom prodávajícího. Prodávající si vyhrazuje právo navýšit poštovné za tyto služby dle aktuálního ceníku České pošty.

6. Ochrana osobních údajů

6.1. Prodávající prohlašuje, že veškeré osobní údaje nakupujícího jsou považovány za důvěrné, budou zpracovány pouze pro interní potřebu, výhradně za účelem vyřízení objednávky a dodání zboží. Nebudou zveřejněny, poskytnuty třetí osobě, či jinak zneužity.

Tyto obchodní podmínky jsou platné a účinné od 24. května 2018.

Další prodejní profily
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Fler Boxy
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Fotogalerie
 
Novinky
890289
3.7.2020 máte rádi Šperkohrátky?pojďte si zahádat,tentokrát se touláme po Česku
https://www.fler.cz/magaz...
Zboží
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím