Domů Profil prodejce HančaHa
Hana Hamplová
  • aktivní prodejce od r. 2013
    Reaguje na objednávky obvykle do 5 minut.
  • Orlová, ČR
  • 807 prodaných kusů
  • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (209) 100%
Nadšenci: 691
Aktivita: aktivní
Prodáno: 807
Registrace: 1.9.2013
Město: Orlová
Stát: ČR
Důležitá informace: Obaly a pouzdra z přírodní vlněné plsti. Úžasný materiál, praktický a vkusný dárek pro kohokoliv. Ceny jsou už nastavené, jako velmi výhodné. Některé kusy jsou ještě zlevněné. Všechny jsou připravené k odeslání. Nakoukněte.

HančaHa

/ Prodávající
Novinky
1085029
5.12.2023 Obaly a pouzdra z přírodní vlněné plsti. Úžasný materiál, praktický a vkusný dárek pro kohokoliv.Blog o nich je tu.Nakoukněte a třeba si i vyberte.
https://www.fler.cz/blog/...
         "Maličkosti tvoří dokonalost, dokonalost však není maličkost."

                                                    A proto:

                NEZBYTNÉ MALIČKOSTI, MALIČKÉ NEZBYTNOSTI     

 

              Vážení a milí korálkoví a rukodělní příznivci a příznivkyně, 

jsem ráda, že jste zabrouzdali do mého obchodu, vítejte v korálkovém království. Miluji barvy, proto jsou mé šperky laděny pozitivně a vesele. Barvy totiž do jisté míry ovlivňují to, jak se cítíme. Svými šperky bych ráda zpříjemnila každodenní život Vám, nebo Vašim blízkým. Všechny šperky vytvářím s láskou a maximální pečlivostí, jsou originální, veselé a slušivé pro malé, větší i dospělé slečny a paní. V klidu si vše prohlížejte, vybírejte, kritizujte, chvalte, komentujte - podle Vaší libosti. Budu ráda za jakoukoliv zpětnou vazbu od Vás.

Postupem času přibylo také šité království. Vítejte i zde. Z šitých výrobků bych Vás ráda upozornila na obaly různých velikostí z kvalitní přírodní vlněné plsti. Můžete je využít na notebook, tablet, iPad, čtečku, mobil, doklady, dokumenty, drobnosti. Určitě si je prohlédněte. Více podrobností o nich si můžete přečíst v tomto článku: 

             

 

Další textilní nezbytnosti najdete zde.

Při tvorbě textilních doplňků se zaměřuji hlavně na upcyklaci.

Upcyklace je proces přeměňování nepotřebných nových materiálů, které by se jinak staly odpadem, v nové produkty pro zlepšení životního prostředí. Je to druhotné zušlechtění, díky kterému získávají už nevyužívané materiály lepší účel.

V mém případě odstřižky z nové látky od švadleny, které by jinak patřily do koše, jsou povýšeny (předpona UP-cyklace) na nový prakticky využitelný výrobek. Pokud použiji materiál, který není nový, jako např. v případě džínoviny, je vždy pečlivě vypraný, vydesinfikovaný a neoslabený používáním.

Také kladu velký důraz na to, abych textilní materiál maximálně využila a nevytvářela textilní odpad. Většinu odstřižků postupně zpracuji a ty nejmenší  posílám dál - slečně, která vytváří butonkové náušnice.

Pro příznivce upcyklace jsem vytvořila zvláštní kategorii pouze s upcyklovanými výrobky - textilními doplňky i šperky. U každého výrobku si můžete přečíst o původu materiálu, ze kterého byl upcyklován.

 

Hitem letošního léta jsou šperky z textilních květů, především květinové věnečky:

 
image  image  image

 

Velkým hitem poslední doby jsou mé lentilkové výtvory:


Velice ráda se věnuji časově náročnější "disciplíně" šitých šperků, tady jsou některé z nich:

image image image image

  

image image image image


V kategorii Ježovky a květinky najdete různé typy ježovkových šperků, jako jsou například tyto:

image image image image


Pokud byste chtěli některý z těchto šperků v jiné barvě, nebo jen ježovkové náušnice, neváhejte se na mne obrátit, ráda Vám vyhovím, podle možností - nabídky možných barev v korálkárně, nebo v mých zásobách Usmívající se

Zde si můžete prohlédnout a vybrat výrobky, které se objevily v Top výběru na titulní straně Fler.cz

Je samozřejmostí, že mé výtvory vznikají v nekuřáckém prostředí.

  Fakturu (doklad o zaplacení) vystavuji po připsání platby na účet, v elektronické  podobě je ke stažení u Vaší objednávky.

Těším se na vaši další návštěvu. HančaHa

 

Chcete-li, přečtěte si BLOG o tom, jak vznikal jeden z mých výtvorů šitých z rokajlových korálků. Tady je:

             

  

Nakupující, můžete se zaregistrovat do tohoto klubu, prodávající tam pro Vás vkládají novinky:

 

Jak můžete pečovat o svou bižuterii, aby si co nejdéle zachovala svůj původní vzhled?

Hlavní zásada: bižuterii navlékáme jako poslední a sundáváme jako první!

Zde je několik praktických rad:

Parfémy, líčidla a laky na vlasy, tedy kosmetika, kterou chcete podtrhnout svoji osobnost, působí nepříznivě na Vaši bižuterii. Chemické látky, které jsou v nich obsažené, mohou narušit a v horším případě i poškodit povrchovou úpravu bižuterie.

Pokud se chystáte do společnosti, je vhodné provést nejprve veškeré kosmetické úpravy a až nakonec navléci vybraný šperk.

Naopak, při návratu domů, je vhodné bižuterii odkládat jako první. 

Bižuterie nepatří do vody, je proto žádoucí ji před koupelí odložit. A to nejen doma ve vaně, ale i v bazénu nebo u moře. Chlór, sůl i vonné koupelové oleje i samotná voda bižuterii znehodnocují.

Jak bižuterii ukládat?

Nejlépe do vhodných boxů nebo etují. Náramky a náhrdelníky pak ukládejte na speciální stojánky nebo háčky.

Nejlépe je uložit bižuterii do šperkovnice, kde bude chráněna proti všem vlivům světla, vlhkosti a podobně. Po dlouhodobém působení světla hrozí její znehodnocení.

Lankovou bižuterii ukládáme do sáčků zamotanou dokulata, abychom lanko nezlomili. Pokud se lanko zlomí, už se nedá narovnat.

Bižuterii neuskladňujte v koupelně a vlhkých, rosících se místnostech.

Jak bižuterii vyčistit?

Především jemně. Nejlepší je preventivně dodržovat výše popsaná pravidla při nošení a ukládání, aby se nutnost čišťění oddálila. Pokud přece jen nadejde chvíle, že mechanické čištění se stane nevyhnutelným, je nejlepší ji jemně zbavít prachu a potu měkkým hadříkem (výborný je flanel, nebo čistá švédská utěrka). Pokud se bižuterie silně zapráší je nejlepší ji mechanicky, ale s citem vyčistit nejměkčím zubním kartáčkem (soft), který vyčistí i špatně dostupná místa bez použití chemikálií.

Způsob dopravy
Zboží zasílám Českou poštou, obvykle jako doporučené psaní. A také Zásilkovnou.
Další prodejní profily
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Zboží

Další zboží od HančaHa

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--