Tento prodejce dočasně znemožnil nákup svého zboží až do 21.3.2039 00:00 z důvodu "Prodej dočasně uzavřen".
Obchod byl automaticky uzavřen z důvodu neaktivity.
Profil uživatele
handartgoods
Prodávající
Ústí nad Labem
Registrace: 13.10.2018

Krásný den, vítám Vás ve své prodejní galerii

HANDARTGOODS!

 

Jmenuji se Katka a tvořím pro Vás na přání. Snažím se uchovávat ruční tvorbu a řemesla v době, kdy je levnější si koupit zboží ve velkovýrobě. Nemám ráda sériovou výrobu, miluji originalitu a prosazuji a vytvářím jedinečné kusy, které nebude mít nikdo jiný.

Mám ekologickou duši a všem je jasné, že při koupi jednoho plátěného výrobku není třeba igelitek. Prvotní investice se tak vrátí (pokud tašku nezapomenete před nákupem doma). :D Patřím k těm, kteří chtějí změnit přístup k plastovému odpadu.

slunecnice taska

Miluji zvířátka, a tak se jim snažím všemi možnými způsoby pomáhat, takže posílám část peněz z prodeje každého kusu organizaci, která pomáhá zvířátkům jak u nás, tak i ve světě.

Takže pokud chcete udělat radost svým nejbližším (dětem k Vánocům, rodičům nebo přátelům k narozeninám, kolegům, zvířátkům, nebo sobě jen tak)? Můžete si zde vybrat (hotový kousek) nebo objednat (na přání) originální ruční tvorbu na Vámi vybraný předmět. Stačí si vybrat předmět, styl a sdělit mi svou představu, vše společně domluvíme a doladíme.

slunecnice

Tvořím jak na textil - plátěné tašky, boty, trička, čepice, kosmetické taštičky, polštáře, kapsáře, tak i na karlovarský porcelán - hrnečky, podšálky, misky, lžičky atp. Také maluji obrazy na plátno, kreslím na velurový papír a mimo malby i tisknu a vytvářím návrhy (například svatební oznámeníletáčkyplakátyjmenovky atd.) Maluji také na dětské oblečení, jako například: dětská body, dětská trička, bryndáčky, soupravy, dupačky a polodupačky, tepláky a legíny, dětská pyžama, šatičky a sukně, dětské ponožky, čepičky, šály a šátky, povlečení a tak dále.

Tvorbu prodávám i na jiném profilu, vzhledem k tomu se předem omlouvám, pokud bude produkt vyprodán.

V Praze nebo Ústí nad Lebm je možnost osobního předání. (Někdy i Slovensko - Bratislava, Košice)

S láskou pro Vás tvoří Katka <3

 

Všeobecné doporučení:

Většina věcí nevyžaduje speciální údržbu. Existují však výjimky, a čím více toho budete vědět, tím spíše se můžete vyvarovat chyb.

 •          Oblečení doporučuji prát z rubu – malované i tištěnéPokud máte prací pytlíky, využívejte je.
 •          Perte se stejně barevným prádlemVětšina věcí se dá prát bez obav na 30´.
 •          Nedoporučuji používat při praní aviváž. A když už používat tak s citem.
 •          Žehlit můžete podle materiálu a uvedení na etiketě, malované NELZE žehlit přes vzor, nepřežehlovat ani tisk, přichytne se Vám.
  Pokud chcete žehlit, žehlete tisk a malbu JEDINĚ PŘES PEČÍCÍ PAPÍR!
 •          Nepoužívejte agresivní prášky. Především pak prášky na bílé prádlo na světlé věci, můžete si tím způsobit nežádoucí blednutí barevnosti (především u bavlny).
 •          Věci doporučuji prát vždy spíše jemněji, čím jemnější zacházení budou mít, tím déle Vám také vydrží stejné. Protože se nejedná o produkt  "z marketů", u kterého plošně uvádím praní na 30´, doporučuji postupovat s citem.
Způsob dopravy
Balíčky posílám pečlivě zabalené Českou poštou. Doporučené psaní - Cena: 69,- Nejrychlejší způsob, většinou bývá doručen do dvou dnů. Vhodné pro jednotlivá trička, kosmetické taštičky, plátěné tašky, šatičky, potahy na polštářky, dětské oblečení atp. Balík do ruky - Cena 120,- Balík do ruky od České pošty, pokud na doručení spěcháte, je jistější než Doporučený balík. Doručení většinou v rámci jednoho až dvou pracovních dnů od odeslání. Doporučený balík - Cena 99,- Doporučený balík od České pošty. Doručení do čtyř pracovních dnů. Doporučená zásilka do zahraničí - Cena od 179,- (řídí se platným ceníkem České pošty podle cílové destinace a váhy) Doporučená zásilka / dopis - prioritní od české pošty. Po objednání přepočítávám dle aktuálního ceníku české pošty. Je také možné si balíček za 30 Kč nechat pojistit jako křehký balík. Cena balného je 30 Kč. Zboží bude odesláno do pěti pracovních dnů. Na všem se s Vámi ochotně domluvím.
Obchodní podmínky

Prodávající: Kateřina - handartgoods,  IČ: 28678648

Kupující zasláním objednávky stvrzuje, že souhlasí s níže uvedenými obchodními podmínkami, a zejména že byl poučen o možnostech odstoupení od smlouvy ve lhůtě 14 dnů od převzetí zboží.

Uzavření kupní smlouvy

 1. Kupní smlouva vzniká v okamžiku potvrzení objednávky zákazníkovi.
 2. Nakupující je o potvrzení informován vnitřní poštou nebo e-mailem na adresu, kterou uvedl při nákupu.
 3. O přijetí platby a odeslání zboží je kupující informován stejným způsobem.

Odstoupení od smlouvy a vrácení zboží

 1. Kupující má právo do 14 dnů od doručení zboží od smlouvy odstoupit a zboží vrátit (a to i bez udání důvodu).
 2. Kupující nemůže odstoupit od kupní smlouvy, pokud bylo zboží na jeho přání vyrobeno, nebo upraveno – práce a zhotovení na zakázku.
 3. Kupující je povinen před vrácením zboží o tomto prodejce písemně informovat (např. vnitřní poštou).
 4. Zboží musí být vráceno nepoškozené, bez vad způsobených užíváním a bezpečně zabalené, aby nedošlo k jeho poškození při přepravě. Prodejce má právo nedostatečně zabalený či při přepravě poškozený balík nepřevzít (doporučuji pojistit).
 5. Při vrácení zboží zpět prodejci není zboží možné zasílat na dobírku.
 6. Částka za zakoupené zboží bude kupujícímu vrácena až po doručení zboží prodávajícímu.
 7. Náklady spojené s dopravou vráceného zboží hradí kupující.

Reklamace

 1. Ke každé objednávce je kupujícímu řádně vystavena elektronická faktura. Kupující má možnost si ji i sám vytisknout, v případě potřeby může požádat prodávajícího o tištěnou podobu. Faktura slouží zároveň jako záruční list.
 2. Záruka se nevztahuje na zboží, které je opotřebeno jeho používáním či poškozeno nevhodným zacházením. 

Dodací podmínky

 1. Platbu za zboží hradí zákazník předem na bankovní účet prodávajícího. Platba bankovním převodem má být uhrazena do 10 pracovních dnů od odeslání objednávky. Při nesplnění této podmínky dojde po 14 dnech ke stornování objednávky. 
 2. Prodávající odešle kupujícímu zboží po přijetí částky na účet co nejdříve, nejpozději do 10 dnů, pokud se obě strany nedomluví jinak.
 3. Veškeré zboží je zasíláno poštou. Zboží je odesláno dle uvedeného termínu dodání od připsání platby na účet prostřednictvím České pošty.
 4. Poštovné se řídí aktuálním ceníkem České pošty a předběžná základní cena je uvedena u každého jednotlivého zboží. Dle velikosti a ceny celé objednávky může být poštovné prodávajícímu navýšeno při potvrzení objednávky na správnou cenu odpovídající zásilce, kupující je vždy o jakékoliv změně  informován.

Tyto obchodní podmínky jsou platné a účinné od 19. září 2016

Údaje zákazníka budou zpracovány výhradně za účelem vyřízení objednávky a dodání zboží.

Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
Žádné aktuální informace.
Zboží
Načítá se zboží ...
Oblíbení uživatelé
Žádní oblíbení uživatelé.
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím