Domů Profil prodejce Hanka a Jonathan
  • Prodejce od r. 2013
  • Praha 10, ČR
Hodnocení: nehodnocen
Aktivita: -
Registrace: 27.5.2013
Město: Praha 10
Stát: ČR

Hanka a Jonathan

/ Prodávající
Novinky
Žádné aktuální informace.

Jsem výtvarnice a mám ráda věci, které zaujmou svou originalitou, jsou praktické a vtipné. Humor a důvtip je protkán všemi mými pracemi, i když to na první pohled třeba nevypadá. Jsem velmi ovlivněná tvorbu Miloše Macourka, jehož dílem jsem se zabývala 5 let na vysoké škole a ilustrátory, se kterými jsem prostřednictvím knížek strávila dětství. Miluju knížky, lidi a zvířata se smyslem pro humor :-). Nebudu konkrétně rozepisovat, jakému výtvarnému oboru se věnuji, protože je toho více, ale můžu napsat, že mým nejoblíbenějším materiálem a technikami jsou akvarelové, temperové, akrylátové a olejové barvy, různé laky, kameny, dráty, provazy a provázky, sololity... Mám raději tvrdší špinavou práci, nejsem malířka květin a miniatur :-). Poslední dobou jsem si splnila sen, zakoupila šicí stroj Janome a pokouším se i šít. To je ale novinka s příchodem našich dětí, Jonathanka a Žofinky. Útulný domov s námi sdílí také kočky Mňauglí a Kotěra.

Pokud si zájemce nevybere přímo z mých prací, ale budou mu blízké, vyslechnu ho, zkonzultujeme spolu jeho představu a vytvořím mu dílko přímo "na tělo".

Způsob dopravy
Česká pošta, doporučeně, obchodní balík, PPL
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
Zboží

Další zboží od Hanka a Jonathan

Oblíbení uživatelé
Žádní oblíbení uživatelé.
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--