Profil uživatele
Hanka a Jonathan
Prodávající
Praha 10
Registrace: 27.5.2013

Jsem výtvarnice a mám ráda věci, které zaujmou svou originalitou, jsou praktické a vtipné. Humor a důvtip je protkán všemi mými pracemi, i když to na první pohled třeba nevypadá. Jsem velmi ovlivněná tvorbu Miloše Macourka, jehož dílem jsem se zabývala 5 let na vysoké škole a ilustrátory, se kterými jsem prostřednictvím knížek strávila dětství. Miluju knížky, lidi a zvířata se smyslem pro humor :-). Nebudu konkrétně rozepisovat, jakému výtvarnému oboru se věnuji, protože je toho více, ale můžu napsat, že mým nejoblíbenějším materiálem a technikami jsou akvarelové, temperové, akrylátové a olejové barvy, různé laky, kameny, dráty, provazy a provázky, sololity... Mám raději tvrdší špinavou práci, nejsem malířka květin a miniatur :-). Poslední dobou jsem si splnila sen, zakoupila šicí stroj Janome a pokouším se i šít. To je ale novinka s příchodem našich dětí, Jonathanka a Žofinky. Útulný domov s námi sdílí také kočky Mňauglí a Kotěra.

Pokud si zájemce nevybere přímo z mých prací, ale budou mu blízké, vyslechnu ho, zkonzultujeme spolu jeho představu a vytvořím mu dílko přímo "na tělo".

Způsob dopravy
Česká pošta, doporučeně, obchodní balík, PPL
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
Žádné aktuální informace.
Zboží
Načítá se zboží ...
Oblíbení uživatelé
Žádní oblíbení uživatelé.
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím