Domů Profil prodejce Hanka Kašpaříková
  • aktivní prodejce od r. 2011
    Reaguje na objednávky obvykle do 4 hodin.
  • Brno-Tuřany, ČR
  • 123 prodaných kusů
  • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (20) 100%
Nadšenci: 24
Aktivita: aktivní
Prodáno: 123
Registrace: 8.7.2011
Město: Brno-Tuřany
Stát: ČR

Hanka Kašpaříková

/ Prodávající
Novinky
906841
16.10.2020 Doplnila jsem do shopu několik roušek, které jsem už nestihla poslat v rámci jarní koronavirové krize, kdy jsem šila gratis do domovů pro seniory, nemocnic a pro obce. Jejich koupením vlastně podpoříte můj jarní nákup látek pro tyto potřebné.

Moje tvorba

Udržitelnost je pro mě na prvním místě.

Šistí a pletení a další ruční práce jsou pro mě relaxem. Dlouho jsem přemýšlela, jak se seberealizovat, aniž bych zatížila životní prostředí a pokud možno vytvořila něco užitečného, co člověk využije opakovaně.

A tak jsem začala šít kapesníky a šátky, občas i tašky a ze zbytků nových záclon i pytlíky do kuchyně nebo na hračky.

Nevytvářet odpad je pro mě velmi důležité při šití. Proto se snažím zbytky látek používat dál, ale pouštím se také do upcyklace. Pokud chcete šetřit planetu, tak se mrkněte na mé výrobky označené zero waste nebo upcyklace. Třeba si vyberete.

Do mého života vstoupil malý človíček, který mě denně obdarovává neskutečným množstvím lásky a především mě učí novým věcem. Díky němu jsem se dostala k respektující výchově, a tak nově přináším i pomůcky, které vytvářím pro ni. Jsou domácí, nepředražené s co největším respektem k funkčnosti a estetice.

Něco o mně

Poslední dobou se snažím udělat i sama sobě radost. Jako malá jsem spíše háčkovala, méně pletla. A zkusila jsem, jestli mi to ještě půjde. Zalíbily se mi šátky, které poslední dobou frčí. A mám ráda opravdu veliké šátky, abych se do nich mohla pořádně zabalit a nikde ke mně neputoval chlad.

image

 

Způsob dopravy
Doporučeně přes Českou poštu zpravidla jednou týdně v pátek. Po domluvě je možné i osobní vyzvednutí (Brno-Tuřany či Výčapy u Třebíče). V tom případě samozřejmě neplatíte poštovné. V případě, že zakoupíte více výrobků, platíte pouze jedno poštovné (vč.balného). Výše poštovného může být upraveno podle váhy celkové zásilky. Do zahraničí nezasílám. Při platbě na můj účet uvádějte jako VS číslo faktury a případně do zprávy pro příjemce napište svoji přezdívku na Fleru. Po připsání peněz na můj účet zasílám zboží obratem. Veškeré zboží balím kvalitně, aby nedošlo k poškození při přepravě. V duchu zero waste a prevenci vzniku odpadu často recykluji obálky a krabice k balení. Toto však nemá vliv na samotný výrobek, který jste si objednali.
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
Zboží

Další zboží od Hanka Kašpaříková

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--