Domů Profil prodejce Hanka Kašpaříková
  • aktivní prodejce od r. 2011
    Reaguje na objednávky obvykle do 2 hodin.
  • Jihlava, ČR
  • 325 prodaných kusů
  • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (19) 100%
Nadšenci: 35
Aktivita: aktivní
Prodáno: 325
Registrace: 8.7.2011
Město: Jihlava
Stát: ČR

Hanka Kašpaříková

/ Prodávající
Novinky
1043036
17.1.2023 Po čase jsem zas vytvořila krmítka pro ptáky:

https://www.fler.cz/zbozi...

leden 2023

Prosinec nám rychle utekl a já už objednala novou kolekci úžasných látek z Daschwood studia. Nechte se překvapit.

Mezitím jsem do obchodu přidala několik šátků a voniček.

prosinec 2022

V prosinci se můžete těšit na adventní kalendáře, projektové taštičky, ale i další drobnosti, jako pytlíky s vykrajovátky. A protože jsem se v létě přestěhovala do Jihlavy, vymyslela jsem jihlavský vánoční merch (#dojihlavy) v podobě pytlíku s ježkem jehož obsahem je ježčí vykrajovátko.

listopad 2022

A máme tu listopad a já se těším na Advent, který je za dveřmi. A tak tvořím prostírání, pytlíky, ale třeba nově i textilní vánoční ozdoby.

říjen 2022

Na čas jsem se odmlčela v šití, mimo jiné jsem pletla. Ale nyní se vracím s kapesníky pro děti a dospělé, ale nově i s plínkami a kaťaty.

červenec 2022

Léto je v plném proudu a já tvořím z mušelínu. Mrkněte.

duben 2022

Šiji dál kapesníky, abyste měli ještě větší výběr. Přibudou i zástěrky, tentokrát na zahradu a našila jsem i velikonoční pytlíky.

únor 2022

V průběhu února jsem nakoupila ještě kolekce látek. Jednou je kolekce od Annie Downs a její Neighbourhood (mrkněte na deku pro mimino, kapesníky, nebo nížku). Další kolekcí jsou kapesníky z kolekce Kaffe Fassett, které mě také uchvátily a ráda bych se k nim vrátila i s jinými výrobky.


Pouštím se do šití další várky kapesníků v kvalitě 100% biobavlna s certifikací GOTS. Zdá se, že se stanou oblíbené. A dále se těšte na kolekci americké designérky.

leden 2022

Z čeho mám obrovskou radost, koncem roku jsem objevila dodavatlku látek z německa s kvalitou látek i barvení GOTS (přísné dodržování předpisů na kvalitu jak rostlin, tak výroby) a hlavně, s překrásným designem. První výrobky z nich jsou jak jinak, než kapesníky.Předem bych vám chtěla popřát vše dobré v novém roce a především, buďte zdraví.

Protože mi rychlost šití a vkládání nových výrobků ovlivnil příchod malého človíčka do naší rodiny a péče o obě děti, přicházím ještě s několika vánočními výrobky i v lednu. Třeba to využijí ti, co se rádi předzásobí na Vánoce 2022. Současně, některé látky už nejsou k dostání, takže neváhejte.

 

prosinec 2021

Už jste se někdy potkali s prostírkou pod vánoční stromek, co poslouží zároveň jako Betlém? Jak geniální.


A máme tu prosinec. Protože se vyprodala řada kapesníků, pustila jsem se do jejich šití, abych obchod doplnila. Začínám kapesníky pro dospělé, ale mám v plánu našít ze stejných látek i dětské, abyste si mohli vytvořit set.

A ještě mohu prozradit, že mezi tím, co jsem byla v porodnici, došla řada dalších krásných designových látek. Nové kousky tedy ještě do Vánoc přibudou.

listopad 2021

Jelikož se mi narodilo miminko a ještě nejsme propuštěni z porodnice, může chvíli trvat, než vám potvrdím objednávku a odešlu balíček (prodloužení v řádu dnů). Protože zrušili trhy, na kterých jsem měla v plánu prodávat, nechci obchod uzavírat.

Ještě jsem ušila zatím poslední zástěru a teď se pouštím do luxusnějších pytlíků, aby bylo do čeho zabalit dětem Mikuláše nebo dárky pod stromeček.

říjen 2021
Další z novinek krom záložek do knih, kdy se snažím o bezodpadové šití, které vám přináším, jsou zástěry pro děti. Ať už do kuchyně, nebo jako pracovní při jejich tvoření.Z této anglické mapy světa mám velkou radost a dětem se bude líbit taky. Zvířat je 18, takže stojí za zvážení, jestli je nedát do adventního kalendáře a případně to nenakombinovat ještě s dalšími menšími dárky.V říjnu se pouštím krom šití kapesníků do šití pytlíků, které můžete použít buď na Mikuláše, balení dárků, nebo pokud třeba pletete, tak na na přízi a následně na dárek, kterým chcete obdarovat svého blízkého.

září 2021
Je září a už i já a moje rodina zažila odloučení dítěte, které jsme dali do školky. A pochopila jsem, že dětem musí být nepříjemné, když si nemají do čeho utřít uplakané oči a nos, protože po nás smutní.

A shodou okolností jsem narazila na krásné designové látky s nářadím. Nutně se musím se s vámi o tu radost podělit. A tak mrkněte do kategorie Kapesníky pro děti.

Moje tvorba

Udržitelnost je pro mě na prvním místě.

Šistí a pletení a další ruční práce jsou pro mě relaxem. Dlouho jsem přemýšlela, jak se seberealizovat, aniž bych zatížila životní prostředí a pokud možno vytvořila něco užitečného, co člověk využije opakovaně.

A tak jsem začala šít kapesníky a šátky, občas i tašky a ze zbytků nových záclon i pytlíky do kuchyně nebo na hračky.

Nevytvářet odpad je pro mě velmi důležité při šití. Proto se snažím zbytky látek používat dál, ale pouštím se také do upcyklace. Pokud chcete šetřit planetu, tak se mrkněte na mé výrobky označené zero waste nebo upcyklace. Třeba si vyberete.

Do mého života vstoupil malý človíček, který mě denně obdarovává neskutečným množstvím lásky a především mě učí novým věcem. Díky němu jsem se dostala k respektující výchově, a tak nově přináším i pomůcky, které vytvářím pro ni. Jsou domácí, nepředražené s co největším respektem k funkčnosti a estetice.

Něco o mně

Poslední dobou se snažím udělat i sama sobě radost. Jako malá jsem spíše háčkovala, méně pletla. A zkusila jsem, jestli mi to ještě půjde. Zalíbily se mi šátky, které poslední dobou frčí. A mám ráda opravdu veliké šátky, abych se do nich mohla pořádně zabalit a nikde ke mně neputoval chlad.

image

 

Způsob dopravy
Doporučeně přes Českou poštu zpravidla jednou týdně v pátek. Po domluvě je možné i osobní vyzvednutí (Brno-Tuřany či Výčapy u Třebíče, nově i centrum Jihlavy). V tom případě samozřejmě neplatíte poštovné. V případě, že zakoupíte více výrobků, platíte pouze jedno poštovné (vč.balného). Výše poštovného může být upraveno podle váhy celkové zásilky. Do zahraničí nezasílám. Při platbě na můj účet uvádějte jako VS číslo faktury a případně do zprávy pro příjemce napište svoji přezdívku na Fleru. Po připsání peněz na můj účet zasílám zboží obratem. Veškeré zboží balím kvalitně, aby nedošlo k poškození při přepravě. V duchu zero waste a prevenci vzniku odpadu často recykluji obálky a krabice k balení. Toto však nemá vliv na samotný výrobek, který jste si objednali.
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
Zboží

Další zboží od Hanka Kašpaříková

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--