Domů Profil prodejce Happy Sweet
  • Prodejce od r. 2011
  • Úštěk, ČR
Hodnocení: nehodnocen
Nadšenci: 2
Aktivita: -
Registrace: 2.8.2011
Město: Úštěk
Stát: ČR

Happy Sweet

/ Prodávající
Novinky
30771
3.8.2011 2.8.2011 jsme se sem zaregistrovali, tak zatím nejsme úplně zběhlí.:/ Každý kdo by nám pomohl ať prosím napíše:) Zatím se moc neorientujeme:/ :)

Ahoj nebo jestli chcete dobrý den!:)

      Úvodem vás seznámíme s naší situací. Jsme dva puberťáci co vyrábí různé šperky, ale protože na Fler.cz  mohou prodávat osoby starší 18 let, vyřizuje objednávky maminka:)S vyplazeným jazykem

      Jak už jsme řekli jsme dva lidičkové, přesněji řečeno Jiří (14) a Karolína (13) co zkouší vyrábět šperky. Smaltujeme, modelujeme a občas zabrousíme i do něčeho nového.:)

Občas do našeho obchůdku přijde i nějaké zboží od našich známých nebo příbuzných ;)

A teď o nás:

KarolIna

Ahoj! Jmenuju se karolína a před pár měsíci jsem oslavila 13.narozeniny. Už v dětství jsem byla tvořivý tvoreček co pořád někam matlal temperky, měl v koberci zašlapanou modelínu a podobně. ;)

Přesto jsem naprosto nešikovný jedinec kterému schází potřebný talent.:) Ráda maluju (i když mi to nejde), Čtu a snažím se o grafiku :)

Před asi 2 lety jsem hodně tkala a filcovala. V té době jsme měli v celém domečku tkané barevné koberečky a všichni členové naší rodiny měli polštářky v tkaných povlecích. Bohužel nakonec nějak došel materiál a nemohla jsem pokračovat. Vypadá to, že se k tomu asi na pár dní zase vrátím.

Aktuálně tedy modeluji z polymerových hmot (které mi aktuálně dochází) a občasně zabrousím i do kolárkování kterému jsem se plně věnovala asi před 2 lety:)

 

Ps: Nevím proč mám takový pocit, že Fler cokoliv přidám vymaže!:/ Bohužel nemám na zrcadlovk uabych měla detailní fotky:/

 

 

Jirka

Jsem čtrnáctiletý kluk co rád něco vyrábí. zabívám se hlavně výrobou z hmoty CERNIT a výrobou ze smaltu. S mojí kamarádkou (uvedenou víše) jsme se rozhodli, že budem prostě vyrábět. Také jsme spolu tkaly. Když bude někdo chtít utkaný kobereček ať si řekne barvy a může ho mít..:) Problém nám to nedělá. Nejvíce mě baví hrát divadlo. Vyrábění je spíše vedlejší koníček! Ale taky ho mám rád. No to je asi vše. :))))

PS: Je se mnou sranda (aspoň doufám)...:))))

Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
Zboží

Další zboží od Happy Sweet

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--