❇ Objednávky v hodnotě nad 1000 Kč jsou nyní doručovány zdarma ❇
Profil uživatele
Harpie
Prodávající
Stará Ves
Registrace: 27.12.2012

Všechny vítáme v obchůdku Harpie.

Naleznete zde věci z porcelánu. Od hrníčků a misek, po prsteny, náušnice a brože. Vše je vytvořeno výhradně z českého bílého porcelánu a doplněno dekorací v podobě obtisků, různých barvítek, zlata a listrů, určených na porcelán.
Harpie není na moc velké povídání o ruční výrobě, kvalitě, pěčlivosti, originalitě, ..... to vše je samozdřejmostí.


Pokud se vám zde líbí a líbí se vám výrobky, tak máme radost z každého like nebo srdíčka. Káždého milého slova si ceníme.


Harpie se stala nedávno maminkou a tak přestala tvořit na zákázku. V odepisování se může stát, že se trošku zdrží, ale snaží se vše vyřizovat co nejrychleji. Také osobní předání v Praze zrušila do doby, než bude možné se pevně domluvit na časech předání (všechny maminky jistě chápou).

Srdce
MrkáčekMrkáček

 Vaše Harpie.

  

 

 

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

 

 

Velikost se měří nejlépe u zlatníka, ale dá se i doma, tím že si změříte průměr prstu v milimetrech. Pozor! Pamatujte na to, že prsten budete muset přetáhnout přes kloub. Neměřte prst provázkem příliš přiškrcený. I tloušťka prstu se během dne může mírně měnit.

Přikládám tabulku velikostí, abyste rovnou viděli, zda by vám prsten z mojí nabídky byl.

 

 

 

Malé info o porcelánu.

 

Porcelán a keramika jsou všeobecně odolné materiály, které, jak jistě všichni ví, odolávají času. Po dlouhá staletí můžeme díky nim pozorovat, jak se naši předci oblékali, malovali, stravovali atd.

Porcelánové šperky jsou na tom uplně stejně. Pokud dojde k pádu na tvrdou zem (dlažba nebo beton), mohou se rozbít. Tak jako hrneček, když spadne na zem. Proto se o své šperky starejte, chovejte se k nim šetrně a važte si jejich ušlechtilého materiálu. Doporučuji je chovávat ve šperkovnicích v pokoji s parketami, kobercem nebo linem a plovoucí podlahou.

Vyhněte se možnému pádu např. v koupelně na dlažbě. 

Výroba na zakázku (výrobek, který je vyprodaný) zabere cca 3-4 týdny. Výroba na zakázku (vytvoření nového výrobku) zabere cca 2-3 měsíce.

Každý porcelánový nebo keramický výrobek má neglazovonu část, na které stojí (leží) v peci. Glazura je skelný povrch na keramických výrobcích, který se v peci nataví. Kdyby byla glazura na spodní části, tak se přitaví na palící podložku.

Tedy plocha bez glazury není kaz, ale technologická plocha, na které se prstýnek pálí. 

Při delším nošení se může stát, že se tato plocha mírně zašpiní. Dá se ale jednoduše vyčistit kartáčkem a mýdlem.

Pecky, brože a všeobecně všechny komponenty jsou lepeny speciálním šedým dvojsložkovým lepidlem, které velmi dobře drží. Kdyby se přesto náhodou stalo, že by se odlepil komponent od porcelánové části, prosím neváhejte a zašlete mi zboží zpět, ráda vám jej opravím.

 

Vaše Harpie.

 

 

Způsob dopravy
Šperky zasílám doporučeně v krabičce nebo bublinkové obálce do tří následujících pracovních dnů po obdržení platby na účet. Máme účet u Fio banky, která přijímá i platby ze Slovenska. Pokud objednáte více kousků najednou, platíte samozřejmě jedno poštovné. Prosím, čtěte doplňkové informace o zboží, např. za jak dlouhou dobu jsou k dodání atd. Při zasílání poštou je doporučená platba do 14 dnů, poté bude objednávka stornovaná, aby nedocházelo k blokování zboží.
Obchodní podmínky

Při osobním převzetí je doporučená doba pro platbu týden, poté bude objednávka stornovaná, aby nedocházelo k blokování zboží.

Při nevyzvednutí již zaplacené objednávky a po opakovaném vyzvání nakupujícího, bude po půl roce objednávka stornovaná.

Při zasílání poštou je doporučená platba do 14 dnů, poté bude objednávka stornovaná, aby nedocházelo k blokování zboží.

Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
696140
5.2.2018 Valentýn je za dveřmi, srdcové hrmíčky jsou naskladněny
https://www.fler.cz/zbozi...
Zboží
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.