Domů Profil prodejce Harpie
  • aktivní prodejce od r. 2012
    Reaguje na objednávky obvykle do 30 minut.
  • Přerov, ČR
  • 2386 prodaných kusů
  • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (390) 100%
Nadšenci: 2471
Aktivita: aktivní
Prodáno: 2386
Registrace: 27.12.2012
Město: Přerov
Stát: ČR
Důležitá informace: Pokud hledáte výrobek který je vyprodaný, neváhejte napsat :)

Harpie

/ Prodávající
Novinky
1088782
4.1.2024 Máme pro vás novinku v podobě slevy na vybraný výrobek! Sleva bude aktivní pouze jeden den na daný produkt. Sledujete náš profil a ulovte tak třeba náušnice za zvýhodněnou cenu z prémiových řad.

 

 

Všechny vítáme v obchůdku Harpie.

Naleznete zde věci z porcelánu. Od hrníčků a misek, po prsteny, náušnice a brože. Vše je vytvořeno výhradně z českého bílého porcelánu a doplněno dekorací v podobě obtisků, různých barvítek, zlata a listrů určených na porcelán.
Harpie není na moc velké povídání o ruční výrobě, kvalitě, pěčlivosti a originalitě ..... to vše je pro ni samozřejmostí.

 

List plachtící ve větruDáváme krabicím druhou šanci List plachtící ve větru


Pokud se vám zde líbí a líbí se vám naše výrobky, tak máme radost z každého lajku nebo srdíčka a každého milého slova si ceníme.

 

Srdce
MrkáčekMrkáček

 Vaše Harpie.

  

 

 

 

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

 

 

Velikost se měří nejlépe u zlatníka, ale dá se to zvládnout i doma tak, že si změříte průměr prstu v milimetrech. Pozor! Pamatujte na to, že prsten budete muset přetáhnout přes kloub. Neměřte prst v nejtenším místě. I tloušťka prstu se během dne může mírně měnit.

Přikládám tabulku velikostí, abyste rovnou viděli, zda by vám prsten z mojí nabídky byl.

 

 

 

Malé info o porcelánu.

 

Porcelán a keramika jsou všeobecně odolné materiály, které, jak jistě všichni ví, odolávají času. Po dlouhá staletí můžeme díky nim pozorovat, jak se naši předci oblékali, malovali, stravovali atd.

Porcelánové šperky jsou na tom uplně stejně. Pokud dojde k pádu na tvrdou zem (dlažba nebo beton), mohou se rozbít. Tak jako hrneček, když spadne na zem. Proto se o své šperky starejte, chovejte se k nim šetrně a važte si jejich ušlechtilého materiálu. Doporučuji je uchovávat ve šperkovnicích v pokoji s parketami, kobercem nebo linem a plovoucí podlahou.

Vyhněte se možnému pádu např. v koupelně na dlažbě. 

Pozlacené výrobky a odolnost povrchové úpravy proti opotřebení (otěru zlata) je různá a je závislá především na tom, jak je s pokovených šperkem zacházeno. Lze předpokládat, že zejména ve více exponovaných místech šperku, po nějaké době dojde k prodření na základní materiál. Tomu nelze dlouhodobě zabránit žádnou výrobní technologií.

 Výroba na zakázku (výrobek, který je vyprodaný) zabere cca 3-4 týdny. Výroba na zakázku (vytvoření nového výrobku) zabere cca 2-3 měsíce.

Každý porcelánový nebo keramický výrobek má neglazovonu část, na které stojí (leží) v peci. Glazura je skelný povrch na keramických výrobcích, který se v peci nataví. Kdyby byla glazura na spodní části, tak se přitaví na palící podložku.

Tedy plocha bez glazury není kaz, ale technologická plocha, na které se prstýnek pálí. 

Při delším nošení se může stát, že se tato plocha mírně zašpiní. Dá se ale jednoduše vyčistit kartáčkem a mýdlem.

Pecky, brože a všeobecně všechny komponenty jsou lepeny speciálním šedým dvojsložkovým lepidlem, které velmi dobře drží. Kdyby se přesto náhodou stalo, že by se odlepil komponent od porcelánové části, prosím neváhejte a zašlete mi zboží zpět, ráda vám jej opravím.

 

Vaše Harpie.

 

 

Způsob dopravy
Šperky zasílám doporučeně v krabičce do čtyř následujících pracovních dnů po obdržení platby na účet. Do ceny poštovného je zahrnuto balné. Mám účet u Fio banky, která přijímá i platby ze Slovenska. Pokud objednáte více kousků najednou, platíte samozřejmě jedno poštovné. Větší výrobky zasílám v krabičce a bublinkové fólii, v poštovním balíku. Můžete využít Zásilkovnu i Balíkovnu do boxu i na adresu. Prosím, čtěte doplňkové informace o zboží, např. za jak dlouhou dobu jsou k dodání atd. Při zasílání poštou je doporučená platba do 7 dnů, poté bude objednávka stornovaná, aby nedocházelo k blokování zboží. Fakturu ukládám automaticky do 14 dnů. K dispozici v el.podobě je vždy pod Vaší objednávkou.
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
Zboží

Další zboží od Harpie

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Menu
--