Profil uživatele
HaZ dílna uměleckých řemesel
Prodávající
Lovosice
Registrace: 14.4.2012

Zveme Vás k nahlédnutí do naší rodinné dílničky plné ručních výrobků.

Už naše babička milovala ruční práci, kterou se učila od svojí babičky a ta zase od svojí, a tak se v naší rodině stalo již tradicí, že se zkušenosti a dovednosti předávají z generace na generaci.

Při tvorbě některých výrobků používáme výhradně přírodní materiál a vycházíme z lidové tradice. V některých uměleckých technikách zase najdete naprosto moderní styl. Díky tomu, že je do tvoření "zatažená" celá rodina, je naše tvorba dosti rozmanitá.

Vyrábíme šperky z různých materiálů a různými technikami, drobné dárkové a dekorativní předměty, ozdoby z pečeného slaného těsta, nebo papírové krajky z pergamenového papíru, malujeme na kameny i sklo, dále můžeme nabídnout i historické malované střelecké terče.

Z naší dílničky vychází i obrazy malované olejem, akrylem a akvarelem  na plátně nebo sololitu, ale také dřevěné plastiky a sošky nebo ručně vyřezané loutky a marionety.

*********************

Své výrobky zasíláme jako balík, pečlivě zabalené a zajištěné proti rozbití, pergamanová přánička posíláme v zátěžové obálce s bublinkovou folií.

 

Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
Žádné aktuální informace.
Zboží
Načítá se zboží ...
Oblíbení uživatelé
Žádní oblíbení uživatelé.
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím