Domů Profil uživatele Helena II
  • Na Fleru od roku 2008, ČR
  • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (79) 100%
Registrace: 23.8.2008
Stát: ČR

Helena II

/ Nakupující
Profil

Jsem z Třebíčska jedna z Husákových dětí a mám dar rukodělnosti, již od dětství mě babička a taťkova teta učily háčkovat, to asi byla první činnost, z nepřeberné škály ručních prací, kterou jsem si osvojila jako první.

Studovala jsem devět let chemii nejpve v Brně na SPŠCH a potom v Pardubicích VŠCHT,  v posledním roce studia se stala Technickou univerzitou Pardubice. V následujících letech jsem pracovala u různých společností, v zemědělství, v textilním průmyslu, přes pekárenství, dále v obchodě, v sociálních službách a v poslední řadě znovu v zemědělství a teď jsem již několik let v invalidním důchodu a zůstala mi už jen práce v dobrovolnictví. Nejprve u dětí ze sociálně slabých rodin, dále návštěvy  v domově důchodců k jedné babičce a potom za jedním pánem. Teď jsem stále dobrovolník, ale pracuji už jenom doma a to na pletení obvazu pro Afriku Jinak také miluji práci v domácnosti, která ovšem není moc ceněná, ale věnuji se ji nejvíce.

Nakonci teto stránky  můžete mrknout na moje výrobky ve fotogalerii. Doufám, že  se Vám něco zalíbí a potěší oko i duši. Jinak se  omlouvám a přeji pokoukání jinde.

Následující video jsem sem vložila, protože si moc cením sv. Johanky a protože v hlasech měla podobný osud jako já, písnička má nejoblíbenější "Ty jsi tem déšť" z tohoto muzikálu, v nejhezčím podání Kamila Střihavky.

Můj nick MrMisa331 na youtube a jedno z videí převážně exhibičních.

 Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--