Profil uživatele
Helge
Prodávající
Kněžmost
Registrace: 30.8.2008

Dobrý den,

děkuji Vám za nahlédnutí do mého obchůdku i za čas, který jste věnovali prohlížení mých výtvorů.

Kreativní tvoření mě provází celý život. Před profesionální výtvarnou dráhou jsem po studiích dala přednost dráze pedagogické a ve volném čase se zabývám vším možným, nejčastěji to je keramika, grafika, květinové vazby, pletení z pedigu, drátování, korálkování a především fotografování a s ním spojené cestování.

 

Každý výrobek je originální kus.Technika výroby většiny korálkových náušnic, kterými se zabývám nejčastěji, mi neumožňuje docílit shodnosti a některé korálky nebo komponenty jsou pro mne již nesehnatelné. Podobně je tomu při barvení látek,  zapouštění barev vede k jedinečnosti. Ráda kombinuji zdánlivě nesourodé komponenty, barvy a materiály. V poslední době nejčastěji pracuji s vystřihovanou krajkou, ale brzy tomu může být jinak, nerada jsem ve vyjetých kolejích...jakmile převládá pocit, že už mohu tvořit "poslepu", hledám jiné kreativní techniky. Pro mě samotnou je důležitý proces zrodu,... spokojenost zákazníků je pohlazením na duši. Moc všem děkuji.

Pokud bude v mých silách, ráda Vám vyrobím kus podobný vyprodanému či náhrdelník k náušnicím, případně úpravy na výrobku podle Vašich požadavků.

Nějaký čas se vkrádá do mého tvoření i scrapbooking a cardmaking, zásluhu na tom mají i skvělé obchůdky s potřebným materiálem  zde na Fleru, mezi mé nejoblíbenější patří Pretty PapersScrapArt 
HuráPapír, Scrap Studio

Způsob dopravy
Česká pošta-doporučeně, bublinková folie
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Fler Boxy
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Fotogalerie
 
Novinky
Žádné aktuální informace.
Zboží
Načítá se zboží ...
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.