Domů Profil prodejce HEMPOINTek
Hana Gabrielová
  • aktivní prodejce od r. 2012
    Reaguje na objednávky obvykle do 2 dnů.
  • Jihlava, ČR
  • 870 prodaných kusů
  • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (53) 100%
Nadšenci: 242
Aktivita: aktivní
Prodáno: 870
Registrace: 27.11.2012
Město: Jihlava
Stát: ČR

HEMPOINTek

/ Prodávající
Novinky
Žádné aktuální informace.

Vážení zákazníci,

děkujeme vám za váš zájem o výrobky z konopí. Přinášíme vám možnost obohatit svou kuchyň o tradiční bylinu. Konopí využívá lidstvo od nepaměti a na mnoho způsobů. I dnes je konopí využíváno k výrobě moderních materiálů, které využívají jeho tradiční hodnoty - pevnost a trvanlivost. Produkty konopného stonku - vlákno a pazdeří - se uplatňují ve stavebnictví, provaznictví nebo při výrobě papíru. Nutričně bohaté konopné semínko se využívá jako běžná potravina nebo se z něj za studena lisuje olej oblíbený při výrobě kosmetiky. Konopí nás uchvátilo natolik, že jej sami pěstujeme i sklízíme a využíváme k výrobě vlastních produktů - konopných čajů a bylinkových solí.

Pro výrobu využíváme zelených částí ručně sklizeného konopí povolených odrůd pěstovaného na Biofarmě Sasov. Které se vyznačují nízkým obsahem THC (do 0,2%) a vyšším obsahem CBD látek. Konopný květ ručně sbíráme a nasbírané květy konopí sušíme šetrně, teplotami do 40 stupňů. K sušení využíváme odpadní teplo z bioplynové stanice na Biofarmě Sasov. Z usušených květů oddělujeme semena a stonky a k výrobě našich produktů používáme výhradně květů a listů konopí.

Čestně prohlášujeme, že naše výrobky splňují podmínky dané zákonem, jsou ohlášeny u SZPI v Plané nad Lužnicí, která je místně příslušná výrobcům potravin z Jihlavy. Současně jsme registrovanými výrobci a distributory biopotravin u Biokont.

 

Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Zboží

Další zboží od HEMPOINTek

Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--