Profil uživatele
Hermína Muchová
Prodávající
Praha 913
Registrace: 21.3.2014
Vítejte na stránkách dílny Hermuch, která je prostorem, kde se střetává neomezená fantazie a různé úhly pohledu na běžné věci i situace. K prodeji zde naleznete mé fotografie, plakáty a obrazy pronikající do hloubky, pod povrch i k detailům, které běžným okem nezaregistrujeme, zvířata v akci i jen tak lenošící, letící, či tiše spící, přírodu i obyčejné věci tak, jak je obvykle nevnímáme, panoráma či abstrakce, dále knihy, kresby abstrakcí, výrobky Vintage art, decoupage či gravírování pro radost i originalitu.
Mé články a reportáže, příběhy a postřehy ze života lidu, monitoring dění v ulicích i našich hlavách + mé (ne)skromné teorie, naleznete na stránkách iDnes.                                                          Lucka Hermuch & Sandeis
 
                                                                                                                                            
 
Nabízím prodej fotografií vč. fotografií na zakázku a plakátů (příroda, zvířata, makrofotografie, reportážní a dokumentární fotografie, umělecká fotografie, interiér, exteriér, divadelní představení, případně dle dohody, pohlednice, kalendáře, plakáty).
V případě zájmu o fotografie na zakázku mě prosím kontaktujte na e-mail hermina.muchova@gmail.com
 
Způsob dopravy
E-book a fotografie budou odeslány e-mailem po obdržení platby, vše ostatní poštou, a to nejpozději do týdne od obdržení platby.
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Fler Boxy
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Fotogalerie
 
Novinky
Žádné aktuální informace.
Zboží
Načítá se zboží ...
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.