Profil uživatele
Hezky Ručně
Prodávající
Praha
Registrace: 16.9.2010

Tvoříme Rády, Hezky a Ručně!

     Jsme dvě sestry, které se navzájem inspirují, doplňují a spolupracují, a to  i když  každá bydlíme v  jiném koutu naší země.

 

Obrázky, vázy, hrnky, trička a další dekorativní předměty jsme od roku 1999 začaly původně vyrábět jako dárky pro naše přátele. Dárky se ale líbily natolik, že jsme je postupně začaly nabízet obchodům s dekorativními předměty v Praze a Ostravě. Pro velký úspěch jsme se rozhodly otevřít v roce 2003 náš první obchod v centru Prahy. V roce 2010 jsme to zkusili i na internetu a teď nás máte i tady.  

 

Nyní nás napadlo jak udělat naše výrobky pro Vás a Vaše blízké ještě zajímavější. Na výrobek si můžete nechat napsat Vámi vybrané jméno.

 

         No, a teď už se jen  těšíme, že se bude náš  nápad líbit i Vám všem na Fleru a že dárky budou mít úspěch!

 

 Tak Hezky vybírejte a Hezky objednávejte, my budeme Rády Hezky Ručně tvořit

 

 

Zde je odkaz na obchod mého manžela, psal mi do klíčových slov "jaderný reaktor" a do výtvarných technik "těžká bojová" , no nevyhodili byste ho? Pokud si nakoupíte i u něj, poštovné platíte jen jedno.  

 

 

Musím říct, že jsem svého manžela podcenila, jeho prvotina má opravdu velký úspěch.   
 

 

TOPlist

Způsob dopravy
Zboží posíláme Českou poštou - obálku doporučeně, krabici obchodním balíkem, s doručením do druhého dne. Obchodní balík je vždy pojištěn a částku, která odpovídá objednanému zboží. Obchodní balík není posílán jako KŘEHKÝ. Pokud by jste chtěli poslat výrobky s označením KŘEHKÉ, je nutné připlatiti si na poštovném 30,- Kč. Malé kousky balíme do bublinkové obálky, větší kousky do bublinkové fólie a do krabice. Pokud jste z Ostravy, je možné se u některého zboží dohodnout na osobním odběru.
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Fler Boxy
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
 
Novinky
347977
14.1.2015 Vážení zákazníci, rozhodla jsem se na zkušební dobu znovu otevřít obchod. Vystavila jsem po delší době k prodeji i malovaný porcelán, tak snad vám to udělá radost:) Gábina
Zboží
Načítá se zboží ...
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.