Menu
--
Profil prodejce Hippiestyle Domů
  • aktivní prodejce / od r. 2010
    Reaguje na objednávky obvykle do 8 hodin.
  • Všelibice, ČR
  • 1180 prodaných kusů
  • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (261) 100%
Nadšenci: 1454
Aktivita: aktivní
Prodáno: 1180
Registrace: 7.8.2010
Město: Všelibice
Stát: ČR
Tento prodejce dočasně znemožnil nákup svého zboží až do 14.8.2020 00:00 z důvodu "Dočasné pozastavení příjmu objednávek".
Z kapacitních důvodů dočasně uzavíráme příjem nových objednávek.

Hippiestyle

/ Prodávající
Novinky
837198
15.10.2019 Upozorňujeme své zákazníky, že od jara roku 2020 budeme z kapacitních důvodů přijímat jen velmi omezené množství objednávek. Děkujeme za pochopení.

 

Vítáme Vás na našich stránkách

Jsme malá rodinná firma a naplno se zakázkové výrobě kožených sandálů a doplňků věnujeme od roku 2010. Dílnu máme v našem rodinném domě v malé obci Budíkov. Budíkov se nachází v nádherné krajině z jižní strany Ještědu, nedaleko Liberce. 

Nejširší nabídku naší produkce tvoří sandále. Původně jsme začínali s kristuskami. Kristusky jsou naše srdeční záležitost. Byly to nejoblíbenější sandále našeho mládí a velký hit 80-tých let. Ke kristuskám se postupně nabalovaly další vzory a nabídku jsme rozšířili o velmi žádané barefootové podrážky. Každé naše sandále si můžete nechat vyrobit i v bosonohé variantě. 

Základním materiálem pro naši tvorbu je kůže. Používáme čistou hladkou třísločiněnou hovězinu, kterou kupujeme z koželužny na Moravě. Celý proces výroby je pouze ruční práce. Od samotného vyřezávání základních tvarů, barvení, broušení, kompletace, lepení, dočišťování a balzamování konečného výrobku včelím voskem, vše je poctivá ruční práce. 

Hippiestyle si za necelých 10 let práce našel mnoho spokojených zákazníků nejen v České a Slovenské republice, ale stále častěji u nás nakupují zákazníci z celého světa. Velice si toho vážíme.

Naše kožené výrobky si můžete koupit pouze na našem e-shopu. Nemáme kamennou prodejnu a ani neprodáváme své výrobky jiným prodejcům.

Naším cílem je udržet si kvalitní prací Vaši přízeň.

Vilma a Břetislav Lipčejovi

 

Způsob dopravy
Zboží zasíláme na adresu i na výdejní místo Zásilkovny.
Další prodejní profily
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
Zboží

Další zboží od Hippiestyle

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím