Profil uživatele
Hippiestyle
Prodávající
Všelibice
Registrace: 7.8.2010

 

Vítáme Vás v našem obchůdku

Pokud je Vám stejně jako nám blízká doba Hippies, pak jste tu správně. Vše vlastně začalo výrobou kristusek, do které jsme se pustili spíše z nostalgie. Naše první „opravdické" kristusky jsme kupovali už před 25 lety a byly to boty kromě zimy do každého počasí.

Snažíme se kristusky vyrobit co nejvíce podobné těm našim „prvním“ a proto doufáme, že si na kristusky od nás také jednou po letech rádi vzpomenete.

Jsme malá rodinná firma a naplno se zakázkové výrobě kožených sandálů a doplňků věnujeme od roku 2010. K výrobě používáme pouze kvalitní materiály. Sandály vyrábíme z prvotřídní hovězí kůže, ručně barvíme a finální výrobek ošetřujeme včelím voskem. Našim zákazníkům poskytujeme doživotní záruku a bezplatný servis na veškeré naše zboží. Naším cílem je udržet si kvalitní prací Vaši přízeň.

Snad si zde vyberete něco pro radost, nebo jen strávíte milou chvilku.

 

Způsob dopravy
Zboží zasíláme kurýrní službou DPD. Odesíláme zpravidla do jednoho měsíce od připsání úhrady na náš účet. V sezóně se může dodací lhůta výrazně prodloužit. O aktuální dodací lhůtě se můžete informovat prostřednictvím kontaktního formuláře, či přímo v objednávce. Děkujeme za pochopení.
Další prodejní profily
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
Žádné aktuální informace.
Zboží
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.