Hodnocení prodejce: Mýdlárna ERDÉ
Hodnocení od: všech | nakupujících | prodejců
(2138)
(3)
(6)
Dobrý den. S výrobky a jejich vlastnostmi jsem spokojena, jen jsem si při objednávce neuvědomila, že množství zakoupeného produktu odpovídá spíše testovacím vzorkům, takže mě nemile překvapil poměr cena/množství produktu. Ale uvědomuji si, že je to moje chyba a zákaznická nezkušenost - viděla jsem dobrou cenu a počítala jsem s přiměřenou velikostí obalů, tak jako v drogerii. S kvalitou produktů jsem spokojená, krásně voní a jsou opravdu šetrné. Šetřím si je jak se dá, snad mi vydrží déle než si myslím. Vzhledem k tomu, že obaly odličovacích prostředků a deodorantů jsou umělohmotné, myslím si, že by stálo za to inzerovat a vyrábět rovnou větší balení. Při příští objednávce nicméně budu zkušenější. Přeji hezké dny a mnoho zdaru.Také moc děkuji za přiložený dárek. Śtěpánka Jíšová.
12.11.2019 | stepahru
5ks
Asi jsem měla trochu jinou představu. vyzkouším a uvidím.
8.10.2019 | tichurka
vše v pořádku.
15.6.2019 | megy
šampon rozhodně krásně voněl. Jako nevýhodu vidím extra mytí s citronem. Vlasy myl poměrně dobře, rozhodně lépe, jak chemické šampony. Bohužel, moje vlasy potřebují jiný druh šamponu.
7.10.2016 | babarbara
Ano, to se u někoho stává, že mu nesednou přírodní šampony, proto jsme vyrobili ŠAMPUKY, zkuste tento typ šamponů.RD
Šumivky jsou super, plné zvláčňujících olejů. Po koupeli se nemusím mazat, pokožka je krásně jemná a příjemně provoněná. Bohužel vůně mýdla mi vůbec nesedla, čekala jsem víc čokoládové vůně, společně s levandulí mi to prostě nevoní. Jinak vše proběhlo v pořádku, určitě doporučuji a děkuji za vzoreček mýdla :)
17.2.2016 | Simona S.
Zkuste čokoládovou bombičku, ta je více čokoládová.To mě mrzí, že jste zklamaná z vůně, ale je to spojení čokoláda a levandule, více čokoládové bych musela nazvat ČOKOLÁDOVÉ MÝDLO.
Mydlo super!
19.8.2015 | Luckyfibi
1/1
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--