Profil uživatele
Holky a já
Prodávající
Praha
Registrace: 10.1.2015

Ze starých opravdu krásných věcí vane podivné kouzlo. Nespočívá na nich nic z chvatu a ledabylosti století techniky. Jsou podivuhodné, zdá se, jakoby zmoudřely a zkrásněly časem.

Iva Hüttnerová, Za domácím štěstím, 2001, s. 31

 

Drobnosti pro radost a krásu.

Mám ráda staré věci. Vytváří příjemnou atmosféru a dokáží v dnešní uspěchané době potěšit.

Retro brož

Porcelánová souprava Mellita

Kočárek pro panenky

Kniha Expo 58

Fler banner: https://www.fler.cz/user/332150

Poštovné

Zásilky zasíláme prostřednictvím České pošty a Zásilkovny. V Praze a v Říčanech můžeme zajistit také osobní předání. Po dohodě můžeme v rámci Středočeského kraje přivézt za cenu jednotnou cenu 185 Kč (platí pro porcelán, ale lze dohodnout i pro jiné zboží).

Způsob doručení z níže uvedených variant si můžete zvolit dle vlastních výběru. Při výběru způsobu doručení vezměte, prosím, do úvahy váhu obalu (zvláště u porcelánu a skla). V případě, že zvolený způsob doručení neodpovídá povaze zásilky, budeme Vás před potvrzením objednávky kontaktovat, abychom společně zvolili optimální způsob doručení a upřesnily poštovné. Nastavní poštovného zde neumožňuje zohlednit všechny skutečnosti. Děkujeme za pochopení.

Doporučený dopis (ČP) - 65 Kč
Vhodné pro drobné předměty, váha max. 2 kg, výška max. 5 cm

Cenné psaní (ČP) - 65 Kč
Vhodné pro drobné předměty s vyšší cenou, omezeno velikostí speciální obálky cca 26 x 21 cm

Balík do ruky (ČP) - 199 Kč
Nelze objednat služba křehké

Balík do ruky - křehký (ČP) - 235 Kč
Vhodné pro křehké věci, omezeno hmotností 10 kg

Balík na poštu (ČP) - 179 Kč

Balík na poštu - křehký (ČP)  - 215 Kč
Vhodné pro křehké věci, omezeno hmotností 10 kg

Zásilkovna do 5 kg - 80 Kč
Vhodné pro menší předměty s hmotností do 5 kg, nelze objednat služba křehké

Zásilkovna do 10 kg - 125 Kč
Nelze objednat služba křehké

Optimální doprava dle prodejce je prostřednictvím České pošty a je včetně příplatku za křehké zboží, pokud je potřeba. Poštovné pro zásilky do zahraničí je uvedeno orientačně. Poštovné bude stanoveno dle hmotnosti a objemu zásilky a země určení. Před potvrzením zásilky si s Vámi výši poštovného potvrdíme. Můžete nás kontaktovat i před odesláním objednávky.

Způsob dopravy
Česká pošta, Zásilkovna, osobní předání v Praze nebo Říčanech. Po domluvě můžeme zajistit dovoz za cenu poštovného v rámci Středočeského kraje. Podrobnosti najdete v záložce Poštovné.
Obchodní podmínky

Skutečný stav prodávaných věcí popisuji u každého zboží co nejpřesněji, v případě nejasností či potřeby doplňujících informací a fotografií mě prosím kontaktujte vnitřní poštou před případnou objednávkou. Případné vady zboží uvádím v popisu a na fotografiích.

Platba je možná pouze převodem na účet a to při odeslání i při osobním předání (z důvodu zavedení elektronické evidence tržeb).

Věci Vám podle druhu zboží pečlivě zabalím a co nejdříve zašlu (většinou následující pracovní den po připsání platby). V případě zakoupení více předmětů, zaplatíte poštovné odpovídající charakteru, velikosti a hmotnosti zásilky. K balení používám recyklovaný materiál, což je ekologické - šetříme přírodu a ekonomické - spoříme Vaše finance. Poštovné může být upraveno dle objemu, hmotnosti zásilky či cílové země.

Kupující souhlasí s předáním jména a příjmení, adresy a telefonního čísla přepravci zboží. Prodávající prohlašuje, že osobní údaje kupujícího nepředá třetí osobě vyjma případu uvedeného v předchozí větě.

Kupující má právo zboží vrátit bez uvedení důvodu do 14 dnů od převzetí. Faktura je vždy vystavena v elektronické podobě a uložena zde na serveru. Pokud požadujete fakturu v papírové podobě, neváhejte uvést toto přání v objednávce.

V případě vzniku sporu mezi spotřebitelem ve smyslu § 419 občanského zákoníku a prodávajícím – podnikatelem, vyplývajícího z kupní smlouvy či smlouvy o poskytování služeb, je spotřebitel oprávněn podat návrh na mimosoudní řešení sporu k České obchodní inspekci. Je možné tak učinit prostřednictvím kontaktních údajů dostupných na internetových stránkách www.coi.cz. Podání návrhu i následná účast při mimosoudním řešení sporu je pro spotřebitele zdarma, přičemž veškeré případné náklady vzniklé v souvislosti s mimosoudním řešením sporu nese každá strana samostatně.

Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Fotogalerie
 
Novinky
799501
4.4.2019 Pro zaslání zboží je nyní možné využít též služeb Zásilkovny.
Zboží
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím