Domů Profil prodejce honza6
  • aktivní prodejce od r. 2011
    Reaguje na objednávky obvykle do 30 minut.
  • Hradec Králové, ČR
  • 86 prodaných kusů
  • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (31) 100%
Nadšenci: 34
Aktivita: aktivní
Prodáno: 86
Registrace: 8.3.2011
Město: Hradec Králové
Stát: ČR

honza6

/ Prodávající
Novinky
Žádné aktuální informace.

   Jmenuji se Jan Vanžura.

   Jsem důchodce, kterému je předností aktivita.  Protože jsem sběratel kuriozit - v současnosti sbírám především  autíčka, letadla, mašinky a vše co má něco společného s dopravou, a je to / nebo bylo to / ukryté v čokoládových vajíčkách  KINDER PŘEKVAPENÍ, a pro to vše si vyrábím krabičky, příhrádky, skříňky a podobné pomůcky. Také sbírám deskové hry, které nejen hraji, ale také je opravuji, upravuji, vymýšlím a vytvářím nové a také k tomu potřebné pomůcky.

   V současné době se věnuji především  " drátování ", převážně různým ozdobám a také doplněných  korálky a různými  figurálními a jinými doplňky. Pro děti zhotovuji i různé tábornické potřeby-ozdoby a pod. Vyrábím i různé hračky a modely jako upomínkové předměty.

   Vše co dělám, je pro mne zajímavá ruční práce, při které si jako senior udržuji jak mobilní  ruce, tak i mozkové závity    .

   Proto s chutí do práce !!!!

   

 

Způsob dopravy
Převážně Českou poštou - doporučeně nebo doporučený balíček. Vše dle tarifů ČP a dle váhy zásilky. Zboží balíme podle druhu zásilky a stupně možného poškození a k tomu použí- váme jak obálky, převážně bublinkové, tak i krabice. K poštovnému chci upozornit, že vycházíme již od částky 37,-Kč - dle tarifu ČP.
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
Zboží

Další zboží od honza6

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--