Tento prodejce dočasně znemožnil nákup svého zboží až do 19.4.2039 00:00 z důvodu "Prodej dočasně uzavřen".
Obchod byl automaticky uzavřen z důvodu neaktivity.
Profil uživatele
i1art
Ivan Jurečka | prodávající
Praha
Registrace: 10.3.2019

 

i1arttvorba z poškozených a už nehratelných vinylových gramo-desek,

ze kterých už více než šest let vyřezávám portréty, siluety a jiné motivy. Desky také tvaruji a tím vytvářím rozličné 3D objekty.Vše dělám RUČNĚ, takže každá věc ode mě je neopakovatelným ORIGINÁLEM!!!

 

Z desek se snažím zpracovat co nejvíce a tím minimalizovat odpad. (Recykluji originální obaly, z odřezků si ručně dělám vizitky a podobně…)

 

Motivem k tvorbě je otázka hodnot a samotná hodnota věcí, materiálů, lidských osudů a myšlenek.

 

Narodil jsem se v roce 1984 v Banskej Bystrici. Šest let jsem působil jako profesionální voják v armádě Slovenské republiky. S uměním jsem začal studiem na Akadémií umenia, obor herectví. V divadelním studiu jsem pak pokračoval na JAMU v Brně (činoherní herectví) a po jejím absolvování (takže jsem MgA. ale v trošišku jiném oboru, než je "gramo-desko-tvorba") jsem se stal členem mezinárodního souboru Divadla Continuo. Právě toto divadlo s výraznou výtvarnou a scénickou poetikou mě přivedlo k práci s různými materiály a technikami.

Zaujala mě ale zejména práce s "odpadem" - s něčím, co se odpadem vlastně stává jen tím, že pro to jednoduše nevidíme další/jiné možnosti využití.

Už více než šest let tvořím pod značkou i1art ze starých gramodesek, mé věci jsou k mání na pár místech v Praze, ale zejména jezdím po různých akcích v ČR třeba:

Colours of Ostrava, Mint, Prague Market, Prague desing week, Um-trh, Czech desing week, Desing Shaker a mnohé jiné, třeba pár i v Maďarsku a Německu.

Poštou mé věci cestují do celého světa, a byl jsem zván i do USA, Izraele, Francie, Švícarska, Norska, Finska ... no vždyť uvidíme.  

Takhle to zachytila Česká televize :)

 

 

 

 
Způsob dopravy
Preferuji osobní předání u mě v ateliéru v Praze na Vinohradech. Není ale ani problém cokoli zaslat poštou. Posílám zboží zabaleno tak, že se nikdy nic nestalo. Bude v kartónech a ještě zabaleno do fólie:) Pokud budu mít na Vás číslo, pošta Vám taky zašle SMS.
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
Žádné aktuální informace.
Zboží
Načítá se zboží ...
Oblíbení uživatelé
Žádní oblíbení uživatelé.
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím