Domů Profil prodejce ICI
  • Prodejce od r. 2011
  • Ostrava, ČR
  • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (1) 100%
Aktivita: -
Registrace: 28.8.2011
Město: Ostrava
Stát: ČR

ICI

/ Prodávající
Novinky
Žádné aktuální informace.

     Zdravím všechny pletařky, přadlenky a všechny, které očaroval přírodní materiál -vlna. Nejdříve jsem koupila spoustu levné vlny při likvidaci pletařského závodu a pustila se do oplétání celé mé rodiny.

    Pak mě však zaujal projekt OD OVEČKY AŽ PO SVETŘÍK. A protože vlny mám spoustu a chtěla bych začít  plést z vlny, kterou jsem si vlastnoručně upředla, nabízím velmi levně vlnu, kterou jsem koupila.

    Pracuji na tom, abych mohla mezi strojově předenou vlnou nabídnout také vlnu vlastnoručně s láskou upředenou, barvenou přírodními barvivy. A když už nikdo z mých milých nebude chtít nic uplést a uháčkovat, snad se zařadím mezi prodejce módních halenek, svetříků a jiných nádherných věciček.

    Při praní, předení a pletení, když se jako první dotýkám vlny, kterou mi darovala ovečka - Boží stvoření, jsem daleka stresu a shonu všedního světa.  Neustále mi na mysl přichází myšlenka, jaké krásné věci Bůh stvořil a to vše pro nás. Jen si jich musíme všimnou, vzít do rukou a začít pracovat.

    Bože děkuji ti za to, že mám ruce a mohu tvořit, děkuji, že mám oči a mohu vidět, co tvořím, děkuji, že mám srdce a mohu cítit tu obrovskou radost, když obdarovávám přátele. Bože, děkuji ti  za všechny ty lidičky, kteří využívají tvé dary a vyrábějí všechny ty překrásně věci pro radost nejenom sobě, ale hlavně druhým.

Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
Zboží

Další zboží od ICI

Oblíbení uživatelé
Žádní oblíbení uživatelé.
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--