Domů Profil prodejce ICombajn
  • Prodejce od r. 2013
  • Česká Třebová, ČR
Hodnocení: nehodnocen
Aktivita: -
Registrace: 10.1.2013
Město: Česká Třebová
Stát: ČR
Důležitá informace: _

ICombajn

/ Prodávající
Novinky
Žádné aktuální informace.

ICombajn je volné umělecké sdružení, které má ve svých řadách herce, pedagogy, výtvarníky a produkční. Všechny nás spojuje, jak již název napovídá – ICombine/I to i to kombinuj - touha po kombinování nového se starým, svobodné tvorbě a důsledné přímé i nepřímé recyklaci všeho kromě nápadů! Zakládáme si na originalitě! 

Vyrábíme oděvy, vintage zboží, papírenské předměty, dekorační předměty, doplňky, ale také knihy! Část naší tvorby je věnována dětem. Po knize básní v hracích kartách připravujeme hand made knihu o králíkovi, další knihy básní o flóře i fauně, ale také ta část z nás, která se věnuje profesionálně divadlu, připravuje divadelní představení pro děti o tom, jak šetrně zacházet s přírodou. S literaturou i inscenací pro děti nám pomáhají děti samotné, ale také pedagogičtí pracovníci, kteří hlídají didaktickou hodnotu knížek a představení. Pro nejmenší i větší organizujeme rukodělné workshopy zaměřené na využívání např. reklamních letáků.

Při všem, co děláme, se snažíme být maximálně šetrní k přírodě. Například materiály pro výrobu z oblasti papírnictví hledáme v tiskárnách a kartonážkách, které vyhazují ohromné množství „nepotřebných“ odřezků. Při výrobě důsledně třídíme odpad, vyhazujeme jen to, co se již opravdu nedá použít,…

IComabajn neplatí za žádnou reklamu, neplatí si www stránky, obchod, kancelář,… Snažíme se tak snížit náklady, aby naše věci byly dostupné co nejširší veřejnosti.

Způsob dopravy
Česká pošta Obálka
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
Zboží

Další zboží od ICombajn

Oblíbení uživatelé
Žádní oblíbení uživatelé.
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--