Profil uživatele
ikca
Prodávající
Novosedly
Registrace: 21.3.2010

Pěkný den přeji ...  všem  kdo hledáte vůni dřeva a jeho ladných křivek ,  barev a vůní ..  ukrytých  snad právě v originálním  tvaru  , které  mu jeden mladý řezbář dal.

 Mé jméno je Jiří Pec a pocházím z viného kraje na jihu Moravy .  osud tomu dal abych přivoněl k vůni dřeva a  studoval řezbářství  .

Prošel pod rukou několika mistrů od Luhačovic až po Tovačov a nakonec pohlcen touhou vnuknout dřevu své představy jsem se stal studentem sochařství  na zlínské škole umění. Zde jsem našel cestu k umění  , která ukáže člověku další nevídané cesty.

Nicmeně jsem nadále věrný klasickému řemeslu - jelikož je snad jediný mecenáš na cestě poznání na niž jsem se pustil. 

Má tvorba dosud zahrnovala výrobu historických replik nábytku , řezeb a užitné řezbařiny hlavně pro skupiny historického  - od obyčejné misky po vikingský trůn .

A jelikož jsem z kraje vína tak její chuť se odráží v dílech pro vinařství a vinotéky . Kde vyrábím plakety zdobených citáty , stojánky na sklenice  či snad řezby na čela sudů . 

 Vše je vytvořeno s láskou a pečlivostí ruční práce . Obohaceno  kvalitní povrchovou úpravou volenou podle druhu řezby či materiálu  oleji či vosky .  

Doufám  se vám má tvorba bude líbit a  naleznete v ní pěkný dárek co potěší vás nebo někoho blízkého . Protože v dřevu není jen jeho krása ale i dobrá vůle člověka jež mu dá tvar a láska toho kdo ho daruje ... 

 

 

 

 

Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
Žádné aktuální informace.
Zboží
Načítá se zboží ...
Oblíbení uživatelé
Žádní oblíbení uživatelé.
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím