Domů Profil prodejce Ivča
Ivona Všetečková
  • aktivní prodejce od r. 2008
    Reaguje na objednávky obvykle do 14 hodin.
  • Zlechov, ČR
  • 503 prodaných kusů
  • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (154) 100%
Nadšenci: 362
Aktivita: aktivní
Prodáno: 503
Registrace: 30.1.2008
Město: Zlechov
Stát: ČR

Ivča

/ Prodávající
Novinky
Žádné aktuální informace.

Vítám Vás v mém obchůdku, který se po dlouhém vývoji ustálil na prodeji autorských šperků a materiálu ze skla. Už je to nějakou dobu, co jsem poprvé usedla ke sklářskémukahanu a pak už mě technika vinutí skla nepustila.

V roce 2010 jsem také začala pracovat s drahými kovy, proto u mě čím dál více najdete stříbrné šperky v kombinaci převážně s autorskými vinutými perličkami. Stále zde také naleznete mé oblíbené barevně sladěné sady vinutek, které poslouží k výrobě šperků i ostatním.  

Nemám jednotný styl a nejraději tvořím podle aktuální nálady a inspirace :)

 Pro práci s drahými kovy jsem registrovaná na puncovním úřadě, přehled platných puncovních značek je k nahlédnutí zde, přehled zlatníků včetně jejich výrobních značek je zde.

Doporučuji také k nahlédnutí krásně voňavý obchůdek mého bratrance s ručně vyrobenými svíčkami ze včelího vosku.

 

 

 

 

 

Způsob dopravy
Zboží zasílám doporučeně v bublinkové obálce většinou do tří pracovních dnů po připsání částky na účet. Můžeme se také domluvit na osobním odběru v okolí Uherského Hradiště. Pokud je u zboží uveden termín dodání ihned, dostanete přesně to zboží, které je vyfoceno na obrázku. Pokud je u zboží uveden termín dodání do týdne, zboží vyrábím až po obdržení objednávky. Snažím se vyrobit zboží co nejvíce stejné, ale díky 100% ruční práci se může rozměrově malinkato lišit (u vinutých perliček).
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
Zboží

Další zboží od Ivča

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--