Profil uživatele
Ivika - Felted crafts
Prodávající
Přibram 8
Registrace: 4.11.2010

Jmenuji se Ivana a vítejte  v mém  obchůdku.

Ráda tvořím a raduji se z ruční práce, která je pro mne výzvou, odpočinkem i naplněním a ráda se o své výrobky a nápady ráda podělím s ostatními.Nabízím vám originální ručně plstěné výrobky. Najdete zde pelíšky pro naše kočičky a pejsky, hračky pro kočky, bačkorky,kabelky a různé dekorace.

Každý výrobek je vlastnoručně uplstěný z rouna oveček a každý výrobek je ve výsledku jedinečný.Výrobky plstím mokrou metodou za použití horké vody, mýdla a tlaku mých rukou.Vyrábím z kvalitního ovčího z zahraničních zdroj-.

Pokud máte jakékoliv dotazy k předmětům, které prodávám, prosím kontaktujte mě. Pokud se vám výrobek líbí, ale rádi byste ho třeba v jiné barvě nebo velikosti, též napište, pokud bude možnéZpůsob dopravy
Drobné zboží lze zaslat jako doporučený dopis. Cena poštovného je 55 Kč. Lze zvolit doručení na pobočku zasilkovny, kterou si zvolí, kde zaplatí poštovné.
Obchodní podmínky
Zboži zasilnáno po připsání častky na účet
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
 
Novinky
Žádné aktuální informace.
Zboží
Načítá se zboží ...
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím