Domů Profil prodejce Jáchym Florián
  • Prodejce od r. 2011
  • Březovice, ČR
Hodnocení: nehodnocen
Aktivita: -
Registrace: 16.5.2011
Město: Březovice
Stát: ČR

Jáchym Florián

/ Prodávající
Novinky
Žádné aktuální informace.

Dlouho jsem chodil po světě od ničeho k ničemu a marně hledal. Náhoda a štěstí však nade mnou drželi ochranou ruku a tak jsem nakonec svou cestu nalezl.

Nejsem první, kdo po ní jde. Již po tisíce let se tudy lidé vydávají. Je to prastará cesta ohně a železa, samotný počátek lidské vlády nad přírodou.

Již čtyři tisíce let kováři vytváří železné nástroje, zbraně, ale i šperky a umělecké předměty. Všechno už bylo vytvořeno a přesto každý kovář zanechá ve svém díle otisk svojí duše. Na počátku je to práce těžká a namáhavá, ale jak čas plyne, stále víc se stává radostí z tvorby. Poznání vlastností hmoty přináší místo pout nádhernou tvůrčí svobodu. Fantazie dostává křídla.

Člověk ale nežije sám, jeho radost roste, když ji může sdílet s někým dalším. A proto jsem tady. Chci se s vámi podělit o svou radost a své myšlenky vyjádřené v oceli.

Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
Zboží

Další zboží od Jáchym Florián

Oblíbení uživatelé
Žádní oblíbení uživatelé.
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--