Jak použít slevové kódy

Nákup / Slevové kódy

K čemu slouží dárkové certifikáty a slevové kupony?

Dárkové certifikáty a slevové kupony jsou prostředky, jak můžete nakupovat na Fleru se slevou. Obecně je nazýváme slevové kódy a mají tvar alfanumerického kódu s pomlčkami (např.: 123-ABC-987). Pokud jste takový kód obdrželi, vložte jej na určené místo v košíku (krok 1.). Zboží bude zlevněno dle výše a charakteru kódu.Mohu použít slevový kód na jakýkoliv nákup?

Slevové kódy jsou vždy vázány na zboží daného prodávajícího (slevové kódy generují jednotliví prodávající pro účely svého prodeje), takže není možné použít slevový kód pro nákupy zboží od jiného prodávajícího.

Plánujeme také zavedení dárkových certifikátů pro nákupy v rámci celého Fleru (cca první polovina roku 2011).

Mohu použít slevový kód opakovaně?

Některé slevové kódy je možné použít opakovaně, jiné jsou pouze jednorázové. Pozor, všechny slevové kódy jsou také časově omezeny!

Mohu slevový kód darovat?

Jen prodávající určuje, zda-li je jeho slevový kód přenosný či nikoli. Pokud chcete slevový kód darovat (nebo použít z jiného Fler účtu), zeptejte se prodávajícího, zda-li je kód rezervován pouze pro váš účet.

Mohu použít slevový kód zpětně?

Zpětné použití slevového kódu není, bohužel, možné. Pokud jste již učinili objednávku, není možné k ní slevu přiřadit a nemůže to učinit ani prodávající.


« Zpět na hlavní stranu nápovědy
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--