Domů Profil prodejce janaklarka
  • Prodejce od r. 2012
  • Spálov, ČR
Hodnocení: nehodnocen
Aktivita: -
Registrace: 4.5.2012
Město: Spálov
Stát: ČR

janaklarka

/ Prodávající
Novinky
Žádné aktuální informace.

Jsem maminka na rodičáku, šťastně čekající třetí miminko a bydlící se svou rodinou ve Spálově na severní Moravě (napůl mezi Ostravou a Olomoucí).

Onehdá jsem si naplánovala vyšití naší svatební fotografie křížkovým stehem pro svého muže k narozeninám. Vyšití mi trvalo tři roky... Opravdu. Ale když jsem obraz pověsila do našeho obýváku, každý, kdo zřel obdivoval. Rozhodla jsem se proto, že vyšiji ještě jeden pro mou nejlepší kamarádku ze střední jako svatební dar. Měla jsem na to tři měsíce a povedlo se. Tento svatební dar (foto její, jejího manžela a roční holčičky) měl neuvěřitelný úspěch, svatebčané nevěřili, že je obraz vyšitý, detailně studovali každý steh, prostě žasli a já měla skvělý pocit z daru pro novomanžele.

Po čase jsem se rozhodla, že bych mohla vyšívat i na přání přátelům nebo zákazníkům a tak vznikla tato má nabídka. Je to titěrná práce, ale mne baví a Vám udělám obrovskou a věčnou radost :)

 

S přátelským pozdravem janaklarka - Jana Herzogová.

Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
Zboží

Další zboží od janaklarka

Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--