Zboží odesílám v co nejkratším možném termínu(vyjímkou je nemoc,porucha PC,dovolená,či jiná nepředvídaná událost),o každé odeslání vás ihned informuji. Zpětná vazba,či vaše foto s výrobkem vždy potěší.......:) více »
Profil uživatele
JaninkaP
Prodávající
Brno
Registrace: 13.2.2009

Vítejte v mém miniateliéru "U andílka Martínka"!

Název mého ateliéru vznikl na počest a jako věčná vzpomínka na našeho úžasného syna.

Ruční práce (nemyslím úklid......:) )mě baví odjakživa,takže se v tomto ateliérku  setkáte s ruční výšivkou,strojovou výšivkou,háčkováním,pletením,šitím,batikováním,keramikou.......

Své výrobky  šiji z předepraného a tedy vysráženého materiálu a budu vám je nabízet nepravidelně v menších sériích,většinou tématicky zaměřených.Výrobky pro vás tvořím s láskou a pro vaši potěchu.

Pokud máte nějaké speciální přání na výrobu zboží(druh zboží,materiál,rozměry,druh výšivky,barva výšivky.......)a je to  v mých možnostech,velmi ráda vám vyhovím,takže se nebojte napsat.......

Péče o výrobky: 

Jak jsem již výše psala,materiál ze kterého jsou mé výrobky  vyrobeny je předem předeprán na 60' Celsia v šetrném pracím prostředku,aby se předešlo následnému sražení a nežádoucí deformaci.(Netýká se výrobků z plsti.......)

K výšivce používám pouze kvalitní zahraniční stálobarevné nitě.

Batikované výrobky perte vždy zvlášť(!) na nízkou teplotu(30-40'C)v šetrné pracím prostředku určeném pro barevné prádlo,aby nezpůsobily zapuštění vašeho dalšího prádla a do poslední lázně místo aviváže můžete přidat trošku octa(polévkovou lžíci) na ustálení a udržení barvy,též pro desinfekci a vyplavení zbytků pracího prostředku a proti ekzémům a alergiím.Prádlo rozhodně octem cítit nebude.......

Polštářky plněné výplní perte nejlépe ručně rovněž v šetrné pracím prostředku na 30-40'C,nechte rozložené přirozeně schnout ,pouze protřepávejte a obracejte.Nepoužívejte sušičku.

Výšivku žehlete zrubu,nebo z lícu přes další bílý materiál.Pozor na různé korálky,glitry,či jiný aplikační materiál,který nesnáší vysoké teploty a může se vám tak znehodnotit!!!

Čím častěji a na vyšší teploty v agresivním pracím prostředku prádlo perete,tím rychleji jej budete mít opotřebované(vybledlé,změna tvaru,tvorba žmolků,roztržení.......)

Pokud sušíte prádlo venku na slunci,sušte jej zrubu jako ochranu před nežádoucím vyblednutím od sluníčka(prádlo přehozené přes šňůru je pak způlky vybledlé a znehodnocené.......).

Způsob dopravy
Zboží zasílám prozatím pouze do ČR,SR a to většinou doporučeně(pokud je tomu jinak je uvedeno u prodávaného výrobku),po domluvě je možno zboží zaslat obyčejně(v tomto případě za přepravu zboží neručím),či jiným způsobem....... :) Ceny poštovného uvádím pro ČR.Při nákupu více výrobků se pochopitelně poštovné nesčítá,cena se se řídí hmotností a rozměry zboží. Brňáci si zboží mohou po domluvě vyzvednout osobně.:)
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
Žádné aktuální informace.
Zboží
Načítá se zboží ...
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím