Domů Profil prodejce JanulinekH
  • Prodejce od r. 2012
  • Polešovice, ČR
Hodnocení: nehodnocen
Aktivita: -
Registrace: 16.6.2012
Město: Polešovice
Stát: ČR

JanulinekH

/ Prodávající
Novinky
Žádné aktuální informace.

Ahojky,jmenuji se Jana a baví mě vše co se týká tvoření-háčkování,craclování,qulling,vyšívání i krojové,paličkování a mnoho dalších.Jsem narozena ve znamení berana-proto mám ráda změnu a jednotlivé techniky střídám.Hodně výrobků daruji,,Pro potěchu duše"Jsou lidé,kteří si toho váží a pro mě je to neobyčejné oceněníUsmívající seJsem maminkou tří synů a každé narození,bylo pro mě výzvou naučit se něco nového.Nejsem profesionál,ale ráda se s vámi podělím o své výtvory.Kdybych si mohla vybrat dobu, do které bych se mohla narodit,tak do nějaké malé chaloupky se starou pecí,třeba ve Zlaté uličce v Praze.Nejsem městský typ,ale vždy tam na mě něco dýchlo.Lidé v té době měli na sebe víc času a byli spolu hodně semknutí a to je v dnešní době víc než peníze.Tvoření je pro mě relax,u kterého načerpám novou energii.

Moje představování končí a přeji vám příjemnou podívanouRozpačitýa můžete si i něco objednat-pro radost sobě nebo svým blízským.

Děkuji za vaši návštěvu.

 

 

 

Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
Zboží

Další zboží od JanulinekH

Oblíbení uživatelé
Žádní oblíbení uživatelé.
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--