Profil uživatele
JardaBuh
Prodávající
Žatec
Registrace: 16.4.2018
BrutalMask - masky na obličejBrutalMask je název mého projektu, pod kterým vlastnoručně (digitálně) ilustruji obličejové masky tzv. faceshields. Takové masky mají pak využití při sportu, rybaření, jízdě na motorce, paintballu, airsoftu i jako módní doplněk. Svým zpracováním se dají použít hned několika způsoby - ať už jako samotná maska na obličej, tak pro spletení vlasů, ochrana krku, bandana, čelenka apod.
 

 PROČ OBLIČEJOVÉ MASKY? 
BrutalMask - Jaroslav ValkoSamotný nápad přišel na začátku roku 2017 spolu s novou zálibou - digitální ilustrací. Jsem grafik a ilustrací jsem si chtěl rozšířit působnost. V tomto čase jsem přemýšlel, jak budu svojí novou zálibu pilovat a jediná možná, naučná varianta byla kreslit, kreslit a kreslit. V této době jsem listoval internetem a narazil jsem na jeden český, dnes už neexistující eshop, který přeprodával podobné masky z Číny. Řekl jsem si, že je to výborný nápad, ale chyběla mi přidaná hodnota.

Přeprodejem se zabývá kde kdo.

Co takhle spojit můj um a kreativitu k vytvoření stejného produktu, který ale není jen otázkou přeprodeje, nýbrž má přidanou hodnotu vlastní ilustrací a je vyráběný v Česku? No skvělé! A tak pod mými rukami vzniká brand
BrutalMask - multifunkční obličejové masky.

 

BrutalMask kšiltovky a maska ZPRACOVÁNÍ MASEK 
Masky jsou po stranách bezešvé. Na obou koncích je pružný šev, který zabraňuje ohrnutí materiálu v případě nošení a zároveň zachovává možnosti použití a elasticitu materiálu. Materiálem je 100% polyester a design je tepelně aplikován do látky. Barvy si díky této kombinaci materiálu a aplikace drží stálost a masky nešpiní obličej. Barvy se nerozpouštějí.

Způsob dopravy
doporučeně
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
Žádné aktuální informace.
Zboží
Načítá se zboží ...
Oblíbení uživatelé
Žádní oblíbení uživatelé.
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.