Profil uživatele
Jarmila Art
Jarmila Všetičková | prodávající
Píšť
Registrace: 12.7.2011

 

 

 

Jmenuji se Jarmila Všetičková a tvorbou šperků z cínu jsem se stala před pěti roky posedlá :-)...co víc napsat...raději se tady u mě porozhlédněte a pokud byste přece jenom chtěli o mně vědět více klikněte si na rozhovor :-)!Najdete mě i na mém druhém profilu Jarmila Všetičková,kde nabízím keramiku!

Způsob dopravy
Vše posílám 2 x týdně doporučeně a dobře zabalené Českou poštou.
Obchodní podmínky

Z § 1811 odst.2

-----------------------

Cena zboží : ceny jsou uváděny včetně DPH (21%) a zprostředkovatelské provize (11%).

Platební podmínky : platba předem - bankovním převodem

Dodací podmínky : zásilku odesílám do 4 dnů po připsání platby na účet - doporučená zásilka prostřednictvím České                                 pošty

Poštovné : náklady na dodání zboží se mohou lišit podle hmotnosti a velikosti zásilky,zpravidla činí 49,- Kč (bude     upřesněno při potvrzení objednávky)

Záruka : prodávající poskytuje záruku 24 měsíců,dále poskytuje pozáruční servis týkající se drobných oprav a           údržby.Záruka se nevztahuje na závady vzniklé nesprávným použitím.

OZ § 1820 odst.1

Zákazník má právo na odstoupení od objednávky do 14 dnů od jejího potvrzení (tedy ode dne,kdy obdržel poučení del obchodních podmínek).

Pro účely uplatnění práva na odstoupení od objednávky musí zákazník o svém odstoupení informovat prodávajícího formou jednostranného právního jednání ,tzn. doporučeným dopisem nebo e-mailem.

V případě odstoupení od objednávky ponese zákazník náklady spojené s navracením zboží. Toto zboží musí být v původním,nepoškozeném stavu.

Platbu včetně nákladů na dodání vrátí prodejce bezodkladně po obdržení vraceného zboží.

Odesláním elektronické objednávky kupující bez výhrad akceptuje veškerá ustanovení obchodních podmínek ve znění platném v den odeslání objednávky, jakož i v den odeslání objednávky platnou výši ceny objednaného zboží, včetně příp. expedičních a dopravních nákladů.

Tyto obchodní podmínky jsou účinné od 1.1.2014

Další prodejní profily

Další prodejní profily
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
Žádné aktuální informace.
Zboží
Načítá se zboží ...
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím