Domů Profil prodejce Jenofa
  • aktivní prodejce od r. 2012
    Reaguje na objednávky obvykle do 1 hodiny.
  • Dubňany, ČR
  • 29 prodaných kusů
  • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (15) 100%
Nadšenci: 27
Aktivita: aktivní
Prodáno: 29
Registrace: 21.8.2012
Město: Dubňany
Stát: ČR

Jenofa

/ Prodávající
Novinky
Žádné aktuální informace.

Vítejte na mém Fler profilu!

Šití se stalo mým koníčkem už v dětství, kdy jsem objevila opuštěnou krejčovskou dílnu po svém otci. Zde jsem zkusila šít na stroji Singer snad  v 10 letech. Začala jsem šít nejdříve na panenky. Pak jsem hodně šila pomoci Burdy - snad pro celou rodinu. V důchodovém věku jsem objevila krásu panenek Tonner, kterým jsem neodolala a několik si jich pořídila. A tak jsem začala šít a oblékat právě tyto své panenky. Baví mne vymýšlet nové modely a vždy se těším na konečný výsledek.

Snažím se šít pečlivě, aby se nic nepáralo a vydržely šaty i několikrát šetrné oprání. Látky, které pouští barvu, nepoužívám. Jeden model mi průměrně zabere asi 6 hodin, složitější i 10 hodin práce.

Slušnost a poctivost dávám na první místo. Spokojenost zákaznika mne těší, budu se snažit, abych Vás nezklamala. Šatičky zasílám doporučeně v bublinkové obálce v ceně 45 Kč. Do obálky se dají maximálně 2 šaty, přičemž platíte jen jedno poštovné.

Šatičky, které jsou vystaveny ve fotogalerii na profilu jsou již šatičky vyrobené a prodané. Od každých šatiček šiji jen 1 kus, to znamená, že každé jsou originální. Je možné, že v budoucnu ušiji šatičky podobné a vystavím je ve své nabídce přímo k prodeji.

Přeji příjemné nakupování :-)

Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Zboží

Další zboží od Jenofa

Oblíbení uživatelé
Žádní oblíbení uživatelé.
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--