Profil uživatele
Ježečkův atelier
Prodávající
Praha 3-Žižkov
Registrace: 10.7.2010

Dobrý den,

vítejte v Ježečkově atelieru, ve kterém najdete tři druhy výrobků. Modely šiju a dotvářím z látek, šiju na zakázku, přešívám a maluji za pomoci různých technik oděvy ( trička, sukně...).

K výtvarné tvorbě mě přivedla moje babička, s kterou jsem sedávala v zasklené verandě a vytvářela svoje první díla. Později jsem vystudovala oděvní školu.

Nabízím nové modely podle vlastních střihů i střihů z Burdy. V současné době se věnuji tvorbě oděvů a doplńků přešíváním, savováním, batikováním a malováním. Nápad a představu vznikajícího oděvu dotvářím podle materiálů, které používám. Inspiraci nacházím v přírodě, na obrázku i v rozhovoru s kamarádkou.

Každá žena se ráda oblékne do originálního trička,klahot,sukně. Věřím že i vy si vyberete v Ježečkově atelieru něco co potěší Vás samotné.

Způsob dopravy
Zboží zasílám doporučeně přes českou poštu.Na odeslání jsem si stanovila jeden týden od připsání platby na účet.Zboží balím a zasílám v bublinkové obálce nebo v krabici.
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
Žádné aktuální informace.
Zboží
Načítá se zboží ...
Oblíbení uživatelé
Žádní oblíbení uživatelé.
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím