Domů Profil prodejce JIHA Design
  • aktivní prodejce od r. 2009
    Reaguje na objednávky obvykle do 2 hodin.
  • Roudné, ČR
  • 1382 prodaných kusů
  • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (153) 100%
Nadšenci: 466
Aktivita: aktivní
Prodáno: 1382
Registrace: 14.12.2009
Město: Roudné
Stát: ČR
Důležitá informace: Chtěla bych všem poděkovat za milé komentáře a zprávy, co mi píšete. Mám velikou radost, že se Vám moje šperky líbí. Dodáváte mi chuť stále...

JIHA Design

/ Prodávající
Novinky
Žádné aktuální informace.

Vítejte na mých stránkách na fléru.

Jmenuju se Hanka Jirchářová a tvořím originální šperky. Doufám, že Vás moje práce zaujme.

Pořád zkouším  a učím se nové techniky. Začínala jsem u šitých šperků z korálků a gizmo techniky(šperky z drátků). Pak mě oslovil quilling(papírové umění), pak jsem začala tvořit z PET plastických hmot a nyní vyrábím šperky z křišťálové pryskyřice.

Polygonní ilustrace kreslím v grafickém programu Inkscape a fotky upravuji v GIMPU.

V budoucnu bych ráda zabrouzdala do vod tepané krajky a ráda bych se také věnovala navrhování a výrobě šperků z drahých kovů. Jsem vystudovaná zubní technička s několikaletou praxí, takže mám k této technice velmi blízko.

Spolupracovala jsem s módní návrhářkou, z ateliéru Sali v Českých Budějovicích, na několika šatech, kdy jsem dotvářela vzhled šatů pomocí různých aplikací vyrobených z korálků a bižuterních komponentů. Také jsem spolupracovala s vizážistkou, která používala mé sady náhrdelníků, náušnic a náramků při focení svých klientů.

Budu ráda za Vaše názory, Vaše tipy, připomínky.

Opětovného lesku pryskyřice docílíme tak, že přeleštíme povrch hrubším vlhkým hadříkem nebo hadříkem s malým množstvím zubní pasty. Nejvhodnější je jejich uložení na tmavé místo, nejlépe do krabičky nebo  šperkovnice. Šperky z křišťálové pryskyřice nejsou na 100% odolné vůči vodě. Proto si je před koupáním (sprchováním) sundavejte.

Žádám mé zákazníky a zákaznice, aby nejednaly s mými šperky v rozporu s platnými právními předpisy, které se vztahují k autorské tvorbě. Zejména nesmí docházet k porušování duševního vlastnictví (autorský zákon, ochranné známky, označení původu, nelegální napodobeniny autorských děl apod).  Děkuji.

Zde v mém obchůdku nabízím i dárkové poukazy v různých hodnotách. Najdete je po levé straně v mém profilu v kategoriích prodejce, nebo na tomto odkazu:

                                      https://www.fler.cz/zbozi?ucat=488517

Hledáte brož, náušničky, přívěsek s motivem zvířátka, Které nemám v nabídce? Napište mi, jaký motiv zvířátka byste chtěli. Já ho nakreslím a vyrobím šperky s tímto motivem:-)

Pár slov nazávěr:

Flér mě tak moc ovlivnil, samozřejmě pozitivně, že nedokážu být bez něho ani jeden den :-) Ráda se kochám krásnými výrobky. Ráda diskutuji se zákazníky, pomáhám, radím i si nechávám poradit. Objevuji nové, učím se spoustu zajímavých věcí. Vlastně jsem se zde ještě nikdy nesetkala s hrubostí, závistí, nepřejícností. Flér je místo, kam každý rád zavítá a nechá se inspirovat, zasněně rozjímá nad krásnými věcmi, které mají duši. Doufám, že to vnímáte také tak:-)

Zde na Fleru mám ještě jeden obchůdek - JIHA Graphic Design

https://www.fler.cz/jiha-graphic-design

Přeji Vám všem pohodové dny :-)

Způsob dopravy
Zboží zasílám prostřednictvím české pošty a to doporučeně. V případě vyšší ceny potom jako obchodní balík nebo jako cenné psaní. Zboží odesílám po přijetí platby na účet. Na dobírku nezasílám.
Další prodejní profily
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
Zboží

Další zboží od JIHA Design

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--